fbpx
UBI Logistic
mini-logo г. Киев

г. Київ, проспект Отрадный, 95

(044) 506 14 60

Зовнішньоекономічна діяльність

Замовити послугу

Поняття зовнішньоекономічної діяльності підприємства включає в себе цілий спектр дій, укладення величезного числа міжнародних договорів і контрактів, отримання дозволів на торгівлю і т.д.

Для того, щоб заощадити час клієнта, зробити його співпрацю із зарубіжними партнерами легкою і вигідною, а вихід на міжнародний ринок був безперешкодним, наша компанія пропонує перелік послуг в здійсненні ЗЕД:

 • Пошук постачальників і виробників;
 • Допомога в укладанні різних форм міжнародних, зовнішньоторговельних договорів;
 • Складські послуги в Європі;
 • Транспортний сервіс;
 • Митне оформлення вантажів;
 • Сертифікація товарів (імпорт, експорт);
 • Страховка вантажів.

Багаторічний досвід роботи дозволяє нам рекомендувати виробників і постачальників товарів, які б відповідали всім потребам замовника. Ми забезпечуємо мінімізацію ризиків при укладанні торгових контрактів, що дозволяє уникнути зайвих витрат.

У сфері транспортних послуг, ми надаємо міжнародну доставку вантажів будь-яким видом транспорту – автомобільним транспортом, ж/д, авіа та морськими судами. Фахівці підбирають найбільш вдалі, з точки зору швидкості і вигоди, маршрути. Після доставки ми надаємо також складські послуги на території європейської країни. В рамках складських послуг, наші працівники завантажать/вивантажать товар, розмістять його на складі. Крім того, зроблять це швидко, якісно і, що найголовніше, безпечно для продукції. Залежно від бажаних завдань складських приміщень, ми підберемо найоптимальніший варіант складу, який відповідає потребам клієнта.

Наші фахівці допомагають і з сертифікацією товарів. Виходячи з робіт, виконаних при атестації, а також з терміну дії документа, сертифікати можуть бути декількох видів. Тому, ми консультуємо, яка документація потрібна для проходження сертифікації, і які ліцензії, дозвільні документи необхідні конкретно для вашого бізнесу.

Крім того, є певний перелік товарів, сертифікація яких обов’язкова для митного оформлення. Варто розуміти, що оформлення імпорту та експорту – основа ЗЕД. Наші фахівці вивчають всі зміни при оформленні вантажів, що дозволяє проходити контроль швидко і без затримок. Ми підкажемо, які документи необхідно надати при проходженні контролю, на що варто звернути увагу, щоб уникнути штрафів і арештів продукції.

Важливим для зовнішньоекономічної діяльності організації є страховка вантажів. Так як вони піддаються численним транспортуванням, завантаженням і розвантаженням, ризик деформацій продукції досить великий. Ми забезпечуємо тільки вигідні умови страхування, що відрізняє нас від інших компаній, які надають схожі послуги.

Наші переваги:

 • У нас працюють фахівці, які глибоко обізнані не тільки в законодавстві України, але й у міжнародному праві і законах.
 • Ми вирішуємо завдання максимально швидко, і при цьому якісно.
 • Гарантуємо швидке і безперешкодне проходження вантажів через іноземний і державний кордони.
 • Забезпечуємо збереження і надійне зберігання продукції.
 • Пропонуємо вигідні ціни на послуги.

Зовнішньоекономічна діяльність підприємства здатна розширити його повноваження, зробити бізнес більш ефективним і вигідним. Тому професійна допомога в міжнародній роботі – це виграшна інвестиція в майбутнє.

Щоб дізнатися умови здійснення послуги більш детально, отримати попередній розрахунок вартості та консультацію по всіх питаннях, що вас цікавлять, зателефонуйте за вказаними на сайті номерами.

 Pin It on Pinterest

Scroll Up