fbpx
UBI Logistic
mini-logo г. Киев

г. Київ, проспект Отрадный, 95

(044) 506 14 60

Послуги імпорту

Замовити послугу

Імпорт готової продукції, окремих запчастин та комплектуючих – можливість для вітчизняного бізнесу вийти на якісно новий рівень. Співпрацюючи із зарубіжними компаніями можна значно заощадити на придбанні сировини, отримати більш якісні комплектуючі. Наша компанія пропонує сервіс якісного імпортування вантажів.

 

Проте імпорт товарів не завжди такий простий, часом він обіцяє компанії великі складнощі.

Що потрібно для імпорту товарів

Для того, щоб імпорт товарів був економічно вигідним, краще співпрацювати безпосередньо з виробниками товарів. Для чого купувати щось у перекупників із суттєвою націнкою, якщо можна вийти відразу на виробника. Саме з ним необхідно вести переговори та укладати всі договори. На цьому етапі в української компанії виникає низка складнощів:

  1. Досить складно вести переговори, не знаючи мови майбутнього компаньйона. Навіть якщо в штаті компанії є співробітник, який розуміє англійську на рівні перегляду кінофільмів, від нього навряд чи буде користь при обговоренні вузькоспеціальних термінів. Як ця людина зможе зрозуміти про терміни поставок, обговорення підсумкової вартості, маржі і т.д.
  2. Укладання договору – при цьому потрібно добре розумітися на вітчизняному законодавстві і навіть у праві тієї країни, де знаходиться компанія. Також не зайвим буде розбиратися в нормах міжнародного законодавства, щоб укладений договір не порушував загальноприйнятих норм.
  3. Пошук перевізників, які можуть відповідати розробленому графіку імпорту. На етапі переговорів з іноземним контрагентом обговорюється графік, згідно з яким в Україну поставлятимуть товари. Необхідно знайти перевізника, який зможе надавати достатню кількість одиниць транспорту за економічно вигідною ціною і робитиме це в обумовлені терміни.

Також до складнощів імпорту товарів з-за кордону слід віднести розробку маршруту, яким слідуватимуть вантажі. Ось так відразу виявлено чотири основні проблемні питання, які виникнуть при налагодженні сервісу якісного імпортування вантажів. Компанії доведеться знайти чотирьох різних фахівців – перекладача (зі знанням мови з економічним та юридичним ухилом), юриста-міжнародника, велику транспортну компанію та логіста, щоб укласти один єдиний договір. Крім того, необхідно якось синхронізувати роботу цих фахівців. А коли цих фахівців знайдено, виникає ще одна складність – проходження митного контролю вантажами.

Проходження митного контролю

Один із найскладніших аспектів зовнішньоекономічної діяльності – проходження вантажем митного контролю. Відправляючи вантаж, іноземна компанія може не мати тонкощів проходження української митниці, а якщо товар перетинатиме кілька країн, можуть виникнути питання при проходженні кордону. Так, для проходження вантажем митної декларації необхідно надати такі відомості:

– інформація про походження товару – повне найменування компанії-виробника чи постачальника, назва товарів у міжнародному форматі, номер партії та дата виробництва

– докладний опис товарів, з яких складається вантаж

– якщо надсилається товар, який вимагає спеціальних дозволів – потрібні відповідні сертифікати, дозволи та ліцензії

– документи, які були оформлені в країні-відправнику – пакувальні сертифікати, інвойси

– відомості про розмір партії, обсяг і вагу вантажу

Ця інформація знадобиться на етапі заповнення митної декларації. Надалі, якщо планується ввозити в Україну однакові товари, заповнити документи буде простіше.

Однак не варто думати, що після заповнення митної декларації всі складнощі закінчаться. При розмитненні у державних органів зазвичай виникають ще сотні різних питань. Для їх вирішення знадобиться митний брокер, послуги якого може надавати лише офіційно зареєстроване підприємство.

Не варто довіряти вирішенню митних питань випадкової компанії. Потрібно знайти фірму, яка має великий досвід діяльності, пов’язаної з імпортом товарів. Непогано було б вивчити відгуки про цю компанію, а також з’ясувати – скільки офісів має це підприємство і де вони розташовані. Так, при розмитненні імпортного вантажу у контролюючих органів може виникати багато питань. Присутність представника відправника або одержувача вантажу при розмитненні вантажу може знадобитися будь-якої миті. Тому митний брокер повинен мати можливість опинитися на митниці у найкоротший термін, іноді навіть у нічний час. Не потрібно вибирати компанію, офіс якої знаходиться тільки в одному місті України, наприклад, у Києві, а вантаж розмитнювати потрібно буде, наприклад, в Одесі. У цьому випадку, за той час, поки представник брокера опиниться на митному пункті, вантаж просто простоюватиме. Добре якщо вантаж не псується. А якщо підприємство з України очікує на постачання продуктів харчування, то у разі виникнення на кордоні якихось питань та несвоєчасного приїзду брокера, вантаж просто зіпсується.

Таким чином, проходження вантажем митного контролю є дуже важливим етапом імпорту товарів. Від цього залежить, наскільки своєчасно українське підприємство отримає сировину та комплектуючі.

Залучення підприємства —  аутсорсера для імпорту вантажу

Отже, для того, щоб українське підприємство своєчасно отримувало необхідну сировину, комплектуючі чи запчастини з-за кордону, йому потрібно знайти дуже багато «помічників». Постійний пошук спеціалістів значно ускладнює діяльність компанії. Спростити торговельний імпорт вантажів допоможе пошук надійної компанії-аутсорсера.

Аутсорсинг – новинка для підприємців України У вітчизняному законодавстві досі не згадується термін «аутсорсинг». Але він давно використовується великими компаніями. Коротко аутсорсинг – процес передоручення фірмою частини своїх функцій іншому підприємству. Звичайно, передається не основний вид діяльності фірми, а додаткові, які ніяк не відбиваються на виробництві.

Припустимо, є якесь підприємство, яке успішно виробляє товари для українського чи зарубіжного споживача. Якийсь момент керівництво цієї організації вирішує, що для збільшення прибутку необхідно здійснювати імпорт сировини для компанії з Китаю. Для того щоб налагодити процес постачання підприємству потрібно:

– створити на підприємстві логістичний відділ, який відповідатиме за планування маршруту постачання товару (необхідно виділити місце на фірмі, де працюватимуть нові співробітники, закупити техніку та офісне обладнання)

-найняти до цього відділу співробітників (пошук кандидатів, їх співбесіда, оплата праці, відрахування до Пенсійного фонду, соціальні виплати)

– знайти та укласти договір з митним брокером

– додати до штату компанії юриста-міжнародника та перекладача

Навіть якщо компанія швидко вирішить ці питання, якийсь період часу піде на налагодження цього процесу. Поки співробітники наберуться досвіду, вони, безумовно, будуть робити помилки.

Щоб уникнути перелічених складнощів можна знайти підприємство-аутсорсера. Компанія Ubi-Logistic пропонує взяти на себе торговельний імпорт вантажів для замовника. Саме у нас є співробітники всіх вище перерахованих спеціальностей, які обов’язково беруть участь у зовнішньоекономічній діяльності.

У чому вигода передоручення ведення ЗЕД

Як тільки компанія вирішила доручити ведення зовнішньоекономічної діяльності Ubi-Logistic, вона отримує такі переваги:

– економія грошей, які могли бути витрачені на утримання штату працівників

– немає необхідності витрачати гроші на облаштування робочих місць для співробітників

– гарантія того, що всі послуги торговельного імпорту вантажів будуть надані на високому рівні

– швидка доставка товару за рахунок того, що вантаж проходить митний контроль без особливих труднощів

– у вашому розпорядженні буде цілий автопарк із професійними водіями

Найголовніша перевага передоручення ведення зовнішньоекономічної діяльності компанії Ubi-Logistic – підприємство може не контролювати цей процес. Тобто з моменту укладення договору з Ubi-Logistic логістична компанія самостійно вирішуватиме всі питання імпорту вантажу. При цьому назва компанії Ubi-Logistic не фігурує в жодному документі, крім договору із замовником. Це означає, що всі закордонні партнери впевнені, що ведуть господарську діяльність саме з вашою фірмою, а не посередником. Усі співробітники Ubi-Logistic на час укладання договору аутсорсингу переходять у підпорядкування замовника, але продовжують бути у трудових відносинах з аутсорсером. Це означає, що їх відпустки, лікарняні та всі передбачені виплати за них оплачує лише Ubi-Logistic.

Відмінність аутсорсингу від разового надання послуг торговельного імпорту вантажу

У компанії Ubi-Logistic можна замовити і разові послуги імпорту товарів. Все, що пов’язане з проходженням товарів через кордон та їх безпосереднім транспортуванням від виробника до замовника, може взяти на себе логістична компанія. У цьому випадку всі дії виконуються від імені Ubi-Logistic, компанія виступає посередником між імпортером та одержувачем. У цьому випадку після надання потрібної замовнику послуги Ubi-Logistic надає звіти про виконану роботу, отримує оплату і на цьому співробітництво закінчено.

У разі співпраці з Ubi-Logistic як аутсорсер, договір про послуги імпорту вантажу укладається щонайменше на 1 рік. На цей час компанія-замовник може не турбуватися ні про що, що пов’язано з імпортом. Оплата послуг може здійснюватись як за фактом виконання замовлення, так і з обумовленою періодичністю.

Яким договором оформити сервіс якісного імпортування вантажів

Українським законодавством не передбачено договору аутсорсингу. Замість нього укладається договір надання послуг. У ньому чітко прописуються правничий та обов’язки сторін, і навіть терміни виконання замовлення. У договорі буде зазначено, які саме функції підприємства-замовника візьме на себе Ubi-Logistic, яким чином вони будуть реалізовані. У цьому договорі прописується порядок і розмір оплати, і навіть спосіб розрахунків.

Оскільки сторони цього договору несуть взаємну відповідальність за належне виконання положень правочину, необхідно відповідально підійти до його складання. Компанія Ubi-Logistic не перший рік надає послуги аутсорсингу, тому пропонує своїм клієнтам типовий бланк договору. Однак кожен клієнт за незгоди з умовами угоди може запропонувати внести до нього зміни, які обговорюватимуться з представником Ubi-Logistic.

Гарантії, що надаються аутсорсером

Деякі підприємства побоюються передавати частину своїх функцій, особливо пов’язаних із веденням зовнішньоекономічної діяльності аутсорсеру. Їхні переживання пов’язані з тим, що невідома компанія, діючи від їхнього імені, буде перевозити вантаж, за який сплачені гроші, провозити його через кордон і т.д. Ми надаємо своїм клієнтам такі гарантії:

– з вантажем завжди є експедитор, який, як і водій фури, є матеріально відповідальною особою

– у будь-який момент одержувач імпортованого товару може відстежити його місцезнаходження за допомогою спеціальної програми

– клієнт самостійно обирає періодичність надання звітності про виконану роботу

– у договорі про надання послуг значиться відповідальність Ubi-Logistic за неякісне виконання роботи (до повної компенсації вартості вантажу)

Ми настільки впевнені в послугах, які надаємо, що в договорі вказуємо незручні для себе умови відповідальності компанії. Тому що ми жодного разу не підводили своїх клієнтів.

Ще одна гарантія якості нашої роботи – наявність сотень позитивних відгуків щодо того, як ми допомогли налагодити зовнішньоекономічну діяльність великим підприємствам України.

Вартість послуг

Вартість послуг компанії Ubi-Logistic розраховується з урахуванням обсягу робіт, які планується довірити нам. До кожного клієнта ціни розраховуються в індивідуальному порядку. Щоб дізнатися вартість послуг – необхідно зв’язатися з нашим менеджером за телефоном або через онлайн-форму, а він допоможе прорахувати ціни. Також можна користуватися калькулятором ціни на нашому сайті.

Чому нашій компанії довіряють

Компанія Ubi-Logistic – найкращий сервіс якісного імпортування вантажів на ринку логістичних послуг. У нас найбільший автопарк, а також організовуємо доставку товарів морем, авіасполученням, поїздом.

Наші менеджери підберуть оптимальний транспорт для доставки, а також розроблять економічно-вигідний маршрут руху вантажу.

 

Write a CommentPin It on Pinterest

Scroll Up