fbpx
UBI Logistic
mini-logo г. Киев

г. Київ, проспект Отрадный, 95

(044) 506 14 60

Послуги логістики

Замовити послугу

Вигідне географічне положення, власний сучасний автопарк, довгострокові контракти з вітчизняними та зарубіжними транспортними компаніями і логістичними операторами, новітні комп’ютерні технології і кваліфіковані співробітники ..

Компанія-власник вантажу досить часто ризикує не тільки грошима, а й репутацією надійного партнера. Страхування вантажів ефективний інструмент фінансового захисту з гарантією виконання зобов’язань за будь-яких обставин.

Зовнішньоекономічна діяльність: оформлення, облік та оподаткування ЗЕД Укладаючи зовнішньоекономічний договір (контракт), підприємство завжди бере «нову висоту» в розвитку свого бізнесу. При цьому найчастіше така «висота» дається нелегко.

Наша компанія надає своїм Клієнтам комплексні рішення в сфері складської логістики. Складські послуги, відповідальне складське зберігання товарів, їх складська обробка та склад в оренду на логістичних терміналах компанії по всій Україні

Наша компанія всебічно і комплексно підходить до транснаціонального постачання і може запропонувати своїм клієнтам різносторонній підхід, в залежності від ефективності того чи іншого рішення. Наші послуги з міжнародного перевезення вантажів і товарів.

Послуги з перевезення вантажів, які надає наша компанія, засновані на унікальній системі адресної доставки в режимі 24/48 годин, реалізованої в національному масштабі.

Напишіть коментар

 • Діана

  Быстрая доставка заказывала
  в Киеве
  Рекомендую
  Вышло очень дёшево
  Хорошая цена на услуги логистики и приятный вежливый персонал. Будем ещё работать с ними
  Стоимость заказа мне очень понравился

 • Write a Comment  Pin It on Pinterest

  Scroll Up