fbpx
UBI Logistic
mini-logo г. Киев

г. Київ, проспект Отрадный, 95

(044) 506 14 60

Міжнародні перевезення по європі

Замовити послугу

Міжнародні перевезення вантажів – досить популярна послуга, яка, в той же час, вимагає ретельної і злагодженої роботи компанії.

 

На відміну від внутрішніх перевезень, переміщення вантажу між країнами передбачає проїзд через кордони цих держав, порти і аеропорти. А тому потрібно бути готовим до проходження контролю з боку державних органів. Це означає, що всі документи, дозволи, сертифікати, ліцензії повинні бути оформлені так, щоб не можна було причепитися ні до однієї коми. Адже складності на митниці або в портах можуть призвести до значної затримки і зриву всіх термінів доставки.
А в разі міжнародних вантажоперевезень, наприклад, товарів, що швидко псуються – це зовсім не годиться.
Ще однією складністю такого роду перевезень є різниця в кліматичних умовах. Ццьому аспекту часто не надають належної уваги, що може вплинути на стан товару.
Наші послуги:

 • Вибір оптимального маршруту;
 • Транспортування і повний супровід вантажу будь-яким видом транспорту;
 • Доставка збірних вантажів;
 • Доставка будь-яких вантажів;
 • Вигідна страховка;
 • Міжнародні перевезення вантажів «під ключ»;
 • Складські послуги, Склади в Європі та Україні;
 • Митне оформлення;
 • Оформлення експортної та імпортної документації;
 • Інформування про місцезнаходження вантажу тощо;
 • Вантажоперевезення по Україні.

Географія

«UBI Logistic-UKR» здійснює міжнародні перевезення між країнами Європи, СНД і Азії. Ми постійно розробляємо і оптимізуємо наявні маршрути, щоб забезпечити оперативну доставку. Крім того, завдяки достатньому числу зарубіжних партнерів і постійному поповненню кількості клієнтів, географія наших міжнародних вантажних перевезень розширюється з кожним роком.

Транспорт

Ми перевозимо вантажі з допомогою:

 • Автомобільних перевезень;
 • Авіаційних перевезень;
 • Залізничних перевезень;
 • Морських перевезень;
 • Мультимодальних перевезень.

Вибір транспорту – це половина успіху всього процесу транспортування. Тому ми уважно вивчаємо всі особливості використання того чи іншого транспорту при міжнародних транспортних перевезеннях в тій чи іншій країні. Так, наприклад, в більшості країн Європи більше розвинені автоперевезення, тому їх дорожня мережа схиляє до використання автотранспорту. Якщо доставити товар потрібно з далеких країн – Китаю, Азії – вигідніше використовувати морський транспорт або авіалінії. Наші фахівці стежать за змінами в перевезеннях в різних країнах, що дозволяє пропонувати клієнтам безпрограшні варіанти транспорту, що дозволяють задовольнити запити замовника за ціною і термінами доставки.

Замовити розрахунок вартості

Вам потрібно відправити вантаж? Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом 10 хвилин.

Вантаж

Компанія має достатній досвід у вантажоперевезеннях з Європи і Азії різноманітних товарів:

 • Мало/великогабаритний вантаж;
 • Сипучий товар;
 • Одяг, взуття, аксесуари;
 • Медичне обладнання, медикаменти;
 • Поліграфічна продукція;
 • Крихкий вантаж;
 • Товари, що швидко псуються і т.д.

Популярністю користуються також збірні вантажоперевезення, що дозволяє клієнтам значно заощадити на транспортуванні своїх товарів.

Нашою перевагою є те, що ми знаємо особливості доставки будь-якого виду товарів, що значно підвищує якість нашої роботи.

Міжнародні вантажоперевезення від компанії Ubi logistic-UKR

Наявність величезної автопарку і довготривалі контракти з закордонними та вітчизняними компаніями, дозволяють фахівцям Ubi logistic-UKR надавати своїм клієнтам якісні послуги. Всі питання, пов’язані з логістикою, наші менеджери беруть повністю під свою відповідальність.

В результаті наша компанія виконує міжнародні вантажоперевезення різного рівня складност:

 • Збірні перевезення вантажів за допомогою різних видів автомобільного транспорту.
 • Негабаритні перевезення.
 • Термінове транспортування товарів на різні дистанції.
 • Вантажні перевезення цінних товарів з супроводом.
 • Перевезення комплектних вантажів.
 • Нерегулярні (разові) і регулярні перевезення.
 • Перевезення всередині певної країни.

Перед підписанням договору клієнт може вказати певні вимоги і побажання, які обов’язково будуть враховані. Вони можуть стосуватися майбутнього маршруту транспортного засобу, вибору підходящого виду транспорту, особливостей розташування вантажу всередині кузова, часу доставки та інше. Наші водії гарантують безпечне транспортування будь-яких товарів точно в зазначені терміни в різні європейські держави.

Міжнародна транспортна компанія Ubi logistic-UKR: вигідні рішення для кожного

Будь-який сучасний бізнес будується на кооперації, а оперативні міжнародні перевезення – це надійна платформа для якісної кооперації. Саме тому міжнародна транспортна компанія Ubi logistic-UKR приділяє особливу увагу вирішенню питань, пов’язаних з логістикою, грамотною організацією майбутньої транспортування і забезпечення надійності при перевезенні.

У компанії налагоджена схема постійного спілкування із замовником, що позитивно впливає на оперативну взаємодію і можливість моментального реагування на виникаючі форс-мажорні обставини.

У процесі здійснення міжнародних перевезень вкрай важливо мати вже перевірені напрацьовані рішення різноманітних складних і непередбачуваних ситуацій. У нас є такі рішення, завдяки злагодженій роботі величезної команди:

 • менеджери;
 • логісти;
 • диспетчери;
 • водії;
 • вантажники;
 • механіки.

Однак головну роль у формуванні ефективної робочої системи відіграють саме клієнти, які довіряють компанії Ubi logistic-UKR найцінніше і важливе завдання – доставити вантаж з України в будь-яку точку на європейській карті.

Такі перевезення виключають наявність навіть найменших помилок і недоліків в процесі грамотного складання плану. В іншому випадку результатом такої помилки можуть стати втрачені вигоди для наших клієнтів, а це – 100% -ний збиток, що призводить до зірваних контрактів.

Саме тому при складанні договору наша команда намагається спланувати весь процес перевезення до дрібниць, виключаючи будь-які можливі ризики. При цьому враховується максимальна вигода для клієнта, який скористався послугами компанії Ubi logistic-UKR.

Вигідні розцінки на перевезення вантажів і особливості послуги вантажоперевезення

Міжнародні перевезення по всій Європі – це унікальна можливість об’єднати велику кількість країн в єдину торговельну мережу. Для вирішення торговельних питань використовують різні види транспортних засобів – починаючи з автомобільного і закінчуючи залізничним.

Демократична ціна даної послуги дозволяє кожному клієнту самостійно визначитися з найбільш вигідним способом транспортування товару. У список найбільш затребуваних і актуальних в плані вартості входить автомобільний транспорт.

Компанія Ubi logistic-UKR надає своїм клієнтам взаємовигідні умови співпраці і оперативне виконання поставлених завдань. Менеджери допоможуть швидко розрахувати вартість того чи іншого перевезення з урахуванням основних особливостей продукції, яку необхідно буде доставити з пункту «А» в пункт «Б».

Для використання залізничного, морського транспорту або авіатранспорту, необхідно мати розвинену інфраструктуру. Однак далеко не в кожній країні є відмінні умови для повноцінної експлуатації цих видів транспорту. Саме тому обирають універсальне рішення – автомобілі.

Переваги міжнародних автомобільних вантажоперевезень у Європу

Вигідні розцінки на перевезення вантажів за допомогою автомобільного транспорту від компанії Ubi logistic-UKR дозволяють замовникам в повній мірі оцінити представлений список переваг:

 • Оперативність. Автоперевезення різних вантажів по оперативності займають почесне друге місце в світі – відразу після авіаперевезень. При цьому такий вид транспорту займає лідируючі позиції в питанні співвідношення «ціна-якість». Отже, багато великих підприємств і дрібні приватні підприємці обирають перевезення товару за допомогою великогабаритних вантажних авто. Однак для перевезення продукції, що швидко псується, найкраще скористатися послугою авіасполучень.
 • Універсальність. Перевезення продукції різного призначення здійснюється машинами, які прийнято розрізняти по типу кузова і класу вантажопідйомності. Саме тому наші фахівці приділяють особливу увагу характеристикам вантажу, обираючи транспортний засіб, що підходить найкраще.

Разом з клієнтом логісти допоможуть скласти найбільш зручний маршрут для перевезення вантажу, враховуючи терміни його доставки.

Вигідна ціна міжнародних перевезень і великий автопарк

Замовити перевезення по Європі може кожен бажаючий, завдяки вигідним умовам співпраці. Крім того, лояльна цінова політика – ще один важливий аспект, який впливає на вибір компанії-партнера, що допоможе налагодити регулярні або виконати разові перевезення вантажу в країни Європи.

Скориставшись автомобільним транспортом, можна налагодити процес транспортування вантажу, вага якого варіюється від 0,5 до 20 т. Крім того, враховуються габарити продукції, що транспортується, щоб визначитися з відповідним типом кузова.

В результаті для перевезення вантажу за допомогою автомобільного транспорту можуть бути запропоновані автомобілі вантажопідйомністю 1,5-22 тонн з наступними типами кузова:

 1. Автомобілі вантажопідйомністю 1,5-2 т. Вони можуть бути доповнені тентом з різними типами навантаження (зверху, збоку або ззаду); цільномет із заднім завантаженням; а також – рефрижератор для транспортування швидкопсувної продукції.
 2. Машини від 3 до 5 т з тентом, цільнометом або рефрижератором.
 3. Авто з вантажопідйомністю до 10 т.
 4. Машини з можливістю завантаження товару до 21 т.

Якщо необхідно перевезти невеликий вантаж або продукцію середніх габаритів, можна скористатися доставкою довантаження. Це можливість заощадити власні кошти, виключаючи замовлення окремого транспорту.

Довантаження можливі в тому випадку, якщо перевезення певним видом транспорту збігається з кінцевим пунктом доставки Вашого вантажу. Однак варто враховувати і можливі ризики – терміни доставки будуть збільшені в порівнянні з перевезенням вантажу окремим видом транспорту.

Використання рефрижераторів дозволяє доставити вчасно швидкопсувні продукти, при цьому повністю дотримуючись необхідного температурного режиму.

Вигідні логістичні рішення

Логістика – це сфера, в якій виключені помилки і всілякі прорахунки. Транспортні помилки призводять до того, що клієнт втрачає гроші і вигоду для власного бізнесу, а значить – втрачає довіру до транспортної компанії, з якою співпрацював. В результаті відзначають втрати відразу для двох сторін: для клієнта – гроші, для компанії – замовник.

Саме тому питанням логістики компанія Ubi logistic-UKR приділяє особливу увагу. У команді працюють кваліфіковані логісти з величезним досвідом, що дозволяє їм з легкістю грамотно розрахувати маршрут, враховуючи кілька аспектів:

 • специфіку вантажу, що перевозиться;
 • габарити вантажу;
 • вибір необхідного транспортного засобу;
 • напрямок – куди потрібно доставити товар.

Оптимальний маршрут – це можливість оптимізувати всі транспортні витрати і скоротити час проходження до кінцевого пункту призначення.

Таким чином, компанія Ubi logistic-UKR пропонує:

 1. Розробку оптимального шляху проходження, вибір відповідного транспортного засобу з урахуванням основних побажань клієнта.
 2. Точний розрахунок вартості послуги міжнародного перевезення товарів в зазначені країни Європи.
 3. Відстеження вантажу на протязі всього маршруту.

В результаті клієнт буде впевнений в цілісності свого товару і зможе завжди залишатися в курсі його місцезнаходження на даний момент.

Перевезення вантажів в країни Європи для середнього та великого бізнесу

Вантажні перевезення в Європу з України та країн СНД здійснюються в різних обсягах. Компанія Ubi logistic-UKR підтримує співпрацю з великими підприємствами, що займаються поставками товарів з багатьох європейських країн, а також з власниками середнього бізнесу, які налагоджують партнерські відносини із зарубіжними фірмами.

Перевезення вантажу в Європу – на сьогоднішній день одне з найактуальніших напрямків, яке ми активно розвиваємо. Менеджери можуть запропонувати замовнику відразу кілька оптимальних рішень для транспортування будь-якого типу і обсягу вантажу.

Довіряючи виконання робіт професіоналам, кожен клієнт може бути абсолютно спокійним за збереження свого товару, а також за можливість своєчасної доставки. В результаті клієнт не просто замовляє послугу вантажоперевезення з одного пункту в інший, але і може скористатися послугами логіста, експедитора, охорони, замовити розміщення товару на складі.

Чому для міжнародних вантажних перевезень варто вибрати нас?

Мінімізація можливих ризиків. Наші фахівці побудували роботу таким чином, що клієнт може не переживати про збитки, пошкодження товару та інші неприємності.

Наявність всіх необхідних сертифікатів і ліцензій. Якість, безпека підтверджена юридично.

Дотримуємося міжнародних правил. Оскільки компанія здійснює вантажні перевезення в Європу і Азію з України, ми вивчаємо правила перевезення, особливості митного оформлення в цих країнах. Це дозволяє уникнути можливих проблем з вантажем і звести нанівець всі спірні питання.

Гарантуємо збереження вантажу.. Маючи досвід в перевезенні різних видів товарів, ми транспортуємо будь-які види вантажів без найменших порушень.

Оперативність. Обираючи найбільш вдалий вид транспорту та маршрут прямування доставляємо товари швидко і без затримок.

Економія. Дотримуємося співвідношення «ціна = якість». Пропонуємо вантажні перевезення по Європі, країнам СНД і Азії на найвигідніших умовах.

Клієнтоорієнтованість. Консультуємо, даємо рекомендації, поради для того, щоб зменшити витрати замовника, а також зробити співпрацю вигідною.

Репутація. Ми турбуємося про свою репутацію, тому якісні послуги – це справа честі. Пишаємося своїми численними клієнтами, які після першого замовлення залишаються з нами на довгі роки.

Як компанія, що вже багато років надає послуги міжнародних вантажоперевезень в Києві, Україні та за кордоном, ми маємо на меті розширення клієнтської бази та задоволення всіх потреб замовника.

Вартість

На ціну послуги впливає декілька чинників, таких як вид транспорту, обсяг вантажу, терміни доставки, відстань, додаткові запити замовника. Щоб розрахувати попередню вартість, потрібно визначитися з усіма деталями перевезення, маршрутом, після чого можна говорити про прайс.

Щоб отримати детальну інформацію та замовити міжнародні вантажоперевезення у нашій компанії, зателефонуйте за вказаними на сайті номерами або залиште заявку онлайн.

 

Write a CommentPin It on Pinterest

Scroll Up