fbpx
UBI Logistic
mini-logo г. Киев

г. Київ, проспект Отрадный, 95

(044) 506 14 60

Перевезення збірних вантажів

Замовити послугу

Що таке перевезення збірних вантажів?

Це вид транспортування товарів одразу декількох власників, який здійснюється на одному транспорті і по одному маршруту. При цьому вантажі можуть мати абсолютно різні характеристики і габарити.

Переваги

Особливості перевезення збірних вантажів дозволяють власникам значно заощадити і замовити доставку товару не великого розміру.

Таким чином, замовник знімає з себе необхідність платити одразу за весь контейнер, якщо йому потрібно перевести маленький вантаж. У цьому випадку доставка збірних вантажів оплачується всіма власниками пропорційно до обсягу, який займає його продукція.

 

Збірні вантажі можуть перевозитися усіма видами транспортування:

  • Морські перевезення;
  • Авіаційні перевезення;
  • Залізничні перевезення;
  • Автомобільні перевезення;
  • Мультимодальні перевезення.

Кому і навіщо потрібні перевезення збірних вантажів?

Скористатися нашими послугами можуть як компанії, що займаються імпортом або експортом товару, так і люди, які переїжджають на нове місце проживання та потребують надійного транспортування свого майна.

Замовити перевезення збірних вантажів зручно в будь-якому випадку, адже компанія несе повну відповідальність за транспортування – від завантаження товару до його видачі в місці призначення.

Збірні вантажі – це економія коштів і зручність для замовника. Фахівці UBI Logistic-Ukr позбавлять від необхідності шукати транспорт або партнерів, яким також необхідно перевезти вантаж невеликих обсягах. Дбайливе ставлення до матеріальних цінностей дозволяє використовувати компанію для транспортування крихких і нестандартних товарів.

 

Картинки по запросу сборные грузы

Чому перевезення збірних вантажів найбільш вигідне з нашою компанією?

UBI Logistic-Ukr – це злагоджена команда професіоналів з великим досвідом роботи. Серед наших переваг:

Картинки по запросу сборные грузы

  • Сучасний автопарк. Всі автомобілі регулярно проходять якісний техогляд;
  • Досвідчені водії з наявністю необхідних документів. Всі вони офіційно працевлаштовані, мають водійське посвідчення з відповідною категорією;
  • Дотримання правил безпеки. Ми суворо контролюємо, наскільки працівники дотримуються правил дорожнього руху, адже це забезпечує збереження товару замовника і запобігає позаплановим затримкам в дорозі;
  • Відсутність проблем на митниці. Документи для перетину кордону підготовлені заздалегідь, адже цю процедуру контролюють співробітники відділу по ЗЕД і митно-брокерського відділу UBI Logistic-Ukr;
  • Можливість відстежити автомобіль з продукцією. Замовник в будь-який момент може дізнатися, де знаходиться його вантаж, побачити його на карті, визначити швидкість руху, дізнатися причину кожної зупинки.

Наша команда враховує при виборі маршруту пересування всі фактори – від попереджень про зміну погоди до пробок в ранкові та вечірні години у великих містах, поблизу туристичних місць і т.д.

При необхідності перевезення збірних вантажів може бути комбінованим: наприклад, товар може бути відправлений в іншу країну потягом або літаком, а після перетину кордону потрапити до місця призначення автомобілем. Такий спосіб застосовують, якщо є можливість здешевити вартість, щоб ціна стала значно нижче, ніж в інших випадках транспортування.

Чому нам можна довіряти?

Співробітники UBI Logistic-Ukr стежать за іміджем і репутацією компанії, що безпосередньо залежить від якості послуг. Тому ви не зустрінете негативних відгуків про нашу роботу. У нашому досьє немає жодного судового позову: це можливо завдяки професійній мінімізації ризиків.

Будь-яка співпраця, в якій передбачено перевезення збірних вантажів, оформлена документально. Це захищає як клієнта, так і наших співробітників від можливих конфліктів, а також гарантує клієнту якісне виконання роботи. У договорі також зазначено ціну на надання послуги транспортування.

Як формується ціна на послугу?

Те, скільки коштуватиме перевезення збірних вантажів, залежить від кількох факторів. Серед них основним є обсяг і вага замовлення. Часто ці характеристики визначають вид використовуваного транспорту. Ціна залежить і від розрахунку загальної протяжності маршруту. Також вартість буде збільшена при перетині автомобілем одного або декількох кордонів країн Європи.

Ціну формують і додаткові вимоги до умов транспортування: крихкість, чутливість до різких перепадів температур, обмежений термін зберігання і т.д.

Вартість менеджери вказують на початку співпраці, що дозволяє уникнути будь-яких непорозумінь.

Складність вантажоперевезення збірних вантажів

Доставка подібних вантажів має ряд складнощів, що потребують професійного рішення фахівців.

По-перше, навантаження. Оскільки, наприклад, вагон може бути заповнений вантажем абсолютно різного розміру, важливо завантажити їх так, щоб всі вони стояли міцно і надійно.

По-друге, якщо деяка продукція повинна буде розвантажуватися на шляху проходження, її варто завантажувати ближче до виходу.

Здавалося б, дрібниці. Але неврахування цих деталей може призвести як до затримки доставки, так і до псування товарів, чого, ні в якому разі, не можна допустити.

Наші гарантії

Як професійна компанія в сфері надання логістичних послуг, ми можемо гарантувати збереження всіх товарів, вибір оптимального маршруту пересування по Україні, Європі та іншим країнам, вигідне страхування, економію фінансових коштів, повний супровід, допомогу в оформленні документів і вирішенні всіх митних питань

Замовити прорахунок вартості

Вам потрібно відправити вантаж? Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом 10 хвилин.

Вартість

Ціна на збірні перевезення значно нижче, ніж на замовлення цілого вагону/вантажівки і т.д. Прайс в цьому випадку може варіюватися в залежності від обсягу товару, довжини маршруту, виду транспортування та наявності додаткових послуг.

Замовити

Зробити замовлення можна, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами. Наші менеджери проконсультують з усіх питань, що можуть у вас виникнути і максимально швидко оформлять заявку.

 

Write a CommentPin It on Pinterest

Scroll Up