fbpx
UBI Logistic
mini-logo г. Киев

г. Київ, проспект Отрадный, 95

(044) 506 14 60

Митно-брокерські послуги

Замовити послугу

Всі люди, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність і перевозять вантажі через кордони держав, зіштовхувались з тими чи іншими складнощами в митному оформленні (розмитненні) товарів і т.д. Щоб звести до мінімуму всі можливі неприємності, ми пропонуємо скористатися митно – брокерськими послугами. Брокер виступатиме в якості представника клієнта при проходженні митного контролю у вирішенні всіх питань, пов’язаних з оформленням вантажу.

Як вигідно розмитнити товар

Перетин кордону з вантажем – це стандартний процес. Але працівники служби логістики і досвідчені підприємці знають, як розмитнити товар з максимальною вигодою для бізнесу. При цьому важливі:

 • оперативність. Чим довше продукт знаходиться на кордоні в наслідок помилок в оформленні, тим вище його собівартість. Відповідно, підприємець змушений або знижувати свій відсоток від продажів, або реалізувати виріб дорожче, ніж його конкуренти;
 • відсутність прямої участі клієнта. Перевезення продукції може бути досить тривалим процесом, участь клієнта в якому може обернутися простоєм його бізнесу;
 • гарантії дбайливого транспортування товару. Більшість компаній не акцентують на цьому увагу. Але неуважне ставлення до особливостей вантажу може призвести до збитків.
 • Правильне митне оформлення вантажу – це, в першу чергу, відсутність помилок в супровідній документації та швидке проведення процедури. Завдяки чіткому розподілу зобов’язань серед співробітників, а також великому досвіду виконання аналогічних завдань, компанія UBI Logistic-Ukr пропонує вигідну вартість виконання роботи.

Наші фахівці оформлять договір із замовником, в якому будуть прописані непередбачені ситуації, що максимально захистить інтереси клієнтів.

Чому різниться ціна на митно-брокерські послуги різних компаній

Послуги брокера на митниці – обов’язкова частина процедури, передбачена законодавчо. Не кожен підприємець буде самостійно шукати митного посередника для оформлення товару.

Свої послуги пропонує чимало компаній, але кожна з них обґрунтовує різну вартість. Для цього є різні причини – відсотки для співробітників, бажання отримати стабільний потік клієнтів через низьку вартість або максимально її підвищити, акцентуючи на якості послуг.

Важливо пам’ятати, що висока ціна не гарантує якості виконаних зобов’язань, як і низька вартість не є гарантією вигідної угоди. Потрібно враховувати кілька факторів:

 • наявність досвіду роботи;
 • відсутність судових позовів від клієнтів;
 • постійна співпраця з підприємцями;
 • додаткові послуги. У тому числі – можливість провести повний цикл роботи: від вибору постачальника і оформлення продукції на кордоні до доставки до дому або офісу клієнта;
 • відсутність необхідності участі замовника;
 • документальне оформлення угоди і захист вантажу від втрати, пошкодження та ін.

У будь-якому випадку менеджер повинен обґрунтовано відповісти, що входить у вартість, і надати гарантії збереження товару. Чим більше послуг надає одна компанія, тим вигідніше співпраця.

Транспортні послуги, оформлення вантажу на кордоні і на внутрішній митниці від різних компаній буде коштувати дорожче, адже кожна юридична особа буде окремо обробляти документацію підприємця і характеристики продукції.

 

Картинки по запросу таможенно-брокерские услуги разных компаний

Обов’язки митного брокера

Митний посередник – це фахівець, який займається митним оформленням вантажу за домовленістю з власником. Серед обов’язків митного брокера – детальний опис вантажу в декларації, правильний вибір коду згідно ТН ЗЕД, оформлення митної декларації, сертифікація товару, а також оформлення всіх необхідних документів для того, щоб продукція без проблем перетнула кордон.

Міжнародні перевезення, як і митно-брокерські послуги, – це ліцензований вид діяльності, але важливо співпрацювати з професіоналами, які мінімізують ризики.

Робота здійснюється на основі договору, проте його оформлення вимагає додаткових витрат і витрат часу.Є більш вигідний варіант – комплексні послуги компанії UBI Logistic-Ukr, в яких передбачені послуги митного брокера. Немає необхідності самостійно шукати фахівців, окремо укладати угоди на їх послуги і переплачувати. Співробітники компанії організовують перевезення товару і його доставку до місця призначення без втручання замовника. У клієнта не буде причин для додаткових хвилювань, а великий досвід організації перевезень дозволить заощадити час і гроші замовника.

Навіщо потрібні безкоштовні консультації

Фахівці компанії UBI Logistic-Ukr дадуть відповідь на всі питання клієнта. Це не просто трата часу – завдяки безкоштовним консультацій потенційний замовник не розгубиться при організації транспортування через кордон. Також можна з’ясувати, чи є необхідність у допомозі логістичної компанії. Серед найбільш поширених запитів, з якими звертаються клієнти:

 • терміни і вартість самостійної доставки, а також розрахунок ціни транспортування за допомогою професіоналів;
 • гарантії на послугу від UBI Logistic-Ukr;
 • перелік необхідних документів для перетину кордону;
 • способи впевнитися в якості виробів без прямого контакту з замовником.

Також клієнти звертаються в разі виникнення проблем при самостійному перевезенні партії товару.

Під час консультації можна дізнатися про особливості митного законодавства, діях під час нестандартних обставин. Також менеджер компанії допоможе розрахувати приблизну вартість імпорту продукції.

Щоб перетин кордону і транспортування продукції не стали витратами часу, сил і фінансів, необхідні досвід і підтримка команди фахівців. Наші співробітники підтримають клієнта в будь-якому випадку.

Але лише робота команди дозволить доставити і оформити товар в найкоротші терміни, вибрати оптимальний маршрут і забезпечити цілісність кожного товару.

Картинки по запросу консультации логистов

Чому варто скористатися нашими послугами

Якщо товари доставляються для подальшого перепродажу, важливо враховувати кілька факторів. Для успішного бізнесу потрібні:

 • оперативність доставки. Китайські новинки швидко займають своє місце на ринку інших держав, тому зволікання може призвести до того, що подібний товар вже буде продаватися в сусідніх магазинах/на інтернет-майданчиках. А це не вигідно для підприємця;
 • економія на транспортуванні. Чим дешевше коштує доставка продукції з Китаю, тим нижче буде собівартість роздрібних продажів, що відіб’ється на попиті. При продажах на торгових онлайн-майданчиках це дозволить досягти найнижчої ціни продукту для клієнта;
 • відсутність дорожніх дефектів на продукції. Це особливо актуально для дорогої техніки і тендітних виробів.

Також варто враховувати особливості продукції: наприклад, сучасні гаджети китайського виробництва дуже швидко падають в ціні. З виходом нового флагмана компанії вартість попередньої моделі знизиться до 30%. У цьому випадку фахівці логістичної компанії особливий акцент роблять на швидкості транспортування, навіть якщо це трохи підвищить собівартість товару.

Ми забезпечимо вам весь цикл транспортування товару з Китаю – від його закупівлі в постачальника до транспортування до точки прибуття. При цьому клієнт заощаджує на окремо оплачуваних послугах митного посередника.

Додаткові послуги митного брокера

Посередник може лише розмитнити товар, але з ним зручно домовитися і про додаткові послуги. Наприклад, за домовленістю він здатний контролювати зберігання вантажу на складі при оформленні продукції. Посередник також може врегулювати будь-які конфліктні або непередбачені ситуації, пов’язані з вантажем.

Це потрібно передбачити заздалегідь і включити в вартість роботи.

Підтримка UBI Logistic-Ukr – це комплексна допомога в будь-якій ситуації, а також захист інтересів клієнта, економія його коштів і часу. З нами доставка імпортної продукції стане основою для успішної подальшої реалізації.

У будь-який момент можна звернутися до менеджера компанії, який допоможе знайти рішення для швидкого і недорогого розмитнення товару.

Переваги

Замовляючи послуги професійних митних брокерів, клієнт отримує повне комплексне рішення всіх виникаючих на митниці непорозумінь. Часто компанії, намагаючись заощадити, вважають, що співпраця з державними органами – не дуже складна справа. До чого це може призвести? Неправильно заповнена документація, невірно вирахувані суми платежів і т.д., можуть стати причинами затримок доставки, штрафів і зривів всіх обумовлених термінів транспортування (особливо це згубно для швидкопсувних товарів).

У таких випадках стає очевидно, що митний брокер – людина, без якого не можна обійтися для повноцінних вантажоперевезень. Саме професійні представники, які знають всі нюанси роботи з державними органами можуть підготувати такий пакет документів, щоб зробити проходження митного контролю максимально швидким і легким.

Крім того, спрощення та оперативність проходу митного контролю дозволяє збільшити обсяги зовнішньоекономічної діяльності компанії і поставок товарів.

Ми пропонуємо:

 • Визначення кодів УКТ ЗЕД;
 • Розрахунок митних платежів;
 • Послуги митного оформлення вантажів (імпорту, експорту);
 • Надання допомоги при оформленні дозвільної документації;
 • Отримання сертифікатів, ліцензій, висновків;
 • Подача митних декларацій;
 • Логістичні послуги.

Замовити прорахунок вартості

Вам потрібно відправити вантаж? Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом 10 хвилин.

Чому варто вибрати нас

 • Є багато спеціалізованих компаній, що надають послуги митних брокерів. Але, з точки зору вигоди, краще замовляти цю послугу в складі комплексного сервісу. Це заощаджує не тільки гроші, але і час. Адже клієнтові не потрібно буде домовлятися про наймання декількох компаній одразу: грамотну логістику, перевезення та митне оформлення може надати одна організація.
 • Дійсно професійний митний брокер в Україні – це рідкість. У нас же працюють тільки висококласні фахівці, що надають якісні послуги.
 • Ми беремо всі клопоти на свої плечі, що дозволяє клієнту повністю забути про довготривале оформлення, нестачу документів і запізнення вантажів.
 • Ви можете бути впевненими, що інформація, отримана в процесі надання послуги, залишиться конфіденційною.

Вибрати митного брокера в Києві – завдання не з легких. Але разом з тим, неможливо переоцінити роль цього фахівця в процесі вантажоперевезення. Професіоналізм і обізнаність брокера в періодичних змінах правил митного оформлення – це основа успіху проходження контролю на митниці. Наші фахівці саме такі!

Ціна

Вартість послуг митного брокера визначається з урахуванням обсягу його роботи, особливостей вантажу і складності його оформлення.

Розрахувати попередню вартість і замовити наші послуги можна, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами.

Як вигідно розмитнити товар

Картинки по запросу "растаможить товар""

Перетин кордону з вантажем – це стандартний процес. Але працівники служби логістики і досвідчені підприємці знають, як розмитнити товар з максимальною вигодою для бізнесу. При цьому важливі:

 • оперативність. Чим довше продукт знаходиться на кордоні внаслідок помилок в оформленні, тим вище його собівартість. Відповідно, підприємець змушений або знижувати свій відсоток від продажів, або реалізувати виріб дорожче, ніж його конкуренти;
 • відсутність прямої участі клієнта. Перевезення продукції з Китаю досить тривалий процес, участь клієнта в якому може обернутися простоєм його бізнесу;
 • гарантії дбайливого транспортування товару. Більшість компаній не акцентують на цьому увагу. Але неуважне ставлення до особливостей вантажу може призвести до збитків.

Правильне митне оформлення вантажу – це, в першу чергу, відсутність помилок в супровідній документації та швидке проведення процедури. Завдяки чіткому розподілу зобов’язань серед співробітників, а також великому досвіду виконання аналогічних завдань, компанія UBI Logistic-Ukr пропонує вигідну вартість виконання роботи.

Наші фахівці оформлять договір із замовником, в якому будуть прописані будь-які непередбачені ситуації, що максимально захистить інтереси клієнтів.

Чому різниться ціна на митно-брокерські послуги різних компаній

Послуги брокера на митниці – обов’язкова частина процедури, передбачена законодавчо. Не кожен підприємець буде самостійно шукати митного посередника для оформлення товару. Тим більше, для цього в окремих випадках необхідно супроводжувати товар, адже митний брокер працює на основі договору.

Свої послуги пропонує чимало компаній, але кожна з них обґрунтовує різну вартість. Для цього є різні причини – відсотки для співробітників, бажання отримати стабільний потік клієнтів через низьку вартість або максимально її підвищити, акцентуючи на якості послуг.

Важливо пам’ятати, що висока ціна не гарантує якість виконаних зобов’язань, як і низька вартість не є гарантією вигідної угоди. Потрібно враховувати кілька факторів:

 • наявність досвіду роботи;
 • відсутність судових позовів від клієнтів;
 • постійна співпраця з підприємцями;
 • додаткові послуги. У тому числі – можливість провести повний цикл роботи: від вибору постачальника і оформлення продукції на кордоні до доставки до дому або офісу клієнта;
 • відсутність необхідності участі замовника;
 • документальне оформлення угоди і захист вантажу від втрати, пошкодження та ін.

У будь-якому випадку менеджер повинен обґрунтовано відповісти, що входить у вартість, і надати гарантії збереження товару. Чим більше послуг надає одна компанія, тим вигідніше співпраця.

Транспортні послуги, оформлення вантажу на кордоні і на внутрішній митниці від різних компаній буде коштувати дорожче, адже кожна юридична особа буде окремо обробляти документацію підприємця і характеристики продукції.

Обов’язки митного брокера

Митний посередник – це фахівець, який займається митним оформленням вантажу за домовленістю з власником. Серед обов’язків митного брокера – детальний опис вантажу в декларації, правильний вибір коду згідно ТН ЗЕД, оформлення митної декларації, сертифікація товару, а також оформлення всіх необхідних документів для того, щоб продукція без проблем перетнула кордон.

Міжнародні перевезення, як і митно-брокерські послуги, – це ліцензований вид діяльності, але важливо співпрацювати з професіоналами, які мінімізують ризики.

Робота здійснюється на основі договору, що дозволяє мінімізувати ризики, але його оформлення вимагає додаткових витрат, зокрема й витрат вашого часу.

Є більш вигідний варіант – комплексні послуги компанії UBI Logistic-Ukr, в яких передбачені послуги митного брокера. Немає необхідності самостійно шукати фахівців, окремо укладати угоди на їх послуги і переплачувати. Співробітники компанії організовують перевезення товару і його доставку до місця призначення без втручання замовника. У клієнта не буде причин для додаткових хвилювань, а великий досвід організації перевезень дозволить заощадити час і гроші замовника.

Навіщо потрібні безкоштовні консультації

Фахівці компанії UBI Logistic-Ukr дадуть відповідь на всі питання клієнта. Це не просто трата часу – завдяки безкоштовним консультацій потенційний замовник не розгубиться при організації транспортування через кордон. Також можна з’ясувати, чи є необхідність у допомозі логістичної компанії. Серед найбільш поширених запитів, з якими звертаються клієнти:

 • терміни і вартість самостійної доставки, а також розрахунок ціни транспортування за допомогою професіоналів;
 • гарантії на послугу від UBI Logistic-Ukr;
 • перелік необхідних документів для перетину кордону;
 • способи впевнитися в якості виробів без прямого контакту з замовником.

Також клієнти звертаються в разі виникнення проблем при самостійному перевезенні партій товару.

Під час консультації можна дізнатися про особливості митного законодавства, діях під час нестандартних обставин. Також менеджер компанії допоможе розрахувати приблизну вартість імпорту продукції.

Щоб перетин кордону і транспортування продукції не стали витратами часу, сил і фінансів, необхідний досвід і підтримка команди фахівців. Наші співробітники підтримають клієнта в будь-якому випадку.

Але лише робота команди дозволить доставити і оформити товар в найкоротші терміни, вибрати оптимальний маршрут і забезпечити цілісність кожного товару.

Чому варто скористатися нашими послугами

Якщо товари доставляються для подальшого перепродажу, важливо враховувати кілька факторів. Для успішного бізнесу потрібні:

 • оперативність доставки. Китайські новинки швидко займають своє місце на ринку інших держав, тому зволікання може призвести до того, що подібний товар вже буде продаватися в сусідніх магазинах/на інтернет-майданчиках. А це не вигідно для підприємця;
 • економія на транспортуванні. Чим дешевше коштує доставка продукції з Китаю, тим нижче буде собівартість роздрібних продажів, що відіб’ється на попиті. При продажах на торгових онлайн-майданчиках це дозволить досягти найнижчої ціни продукту для клієнта;
 • відсутність дорожніх дефектів на продукції. Це особливо актуально для дорогої техніки і тендітних виробів.

Також варто враховувати особливості продукції: наприклад, сучасні гаджети китайського виробництва дуже швидко падають в ціні. З виходом нового флагмана компанії вартість попередньої моделі знизиться до 30%. У цьому випадку фахівці логістичної компанії особливий акцент роблять на швидкості транспортування, навіть якщо це трохи підвищить собівартість товару.

Ми забезпечимо весь цикл транспортування товару з Китаю – від його закупівлі в постачальника до транспортування до місця прибуття. При цьому клієнт заощаджує на окремо оплачуваних послуги митного посередника.

Додаткові послуги митного брокера

 

Картинки по запросу "брокер таможенный""

Посередник може лише розмитнити товар, але з ним зручно домовитися і про додаткові послуги. Наприклад, за домовленістю він здатний контролювати зберігання вантажу на складі при оформленні продукції. Посередник також може врегулювати будь-які конфліктні або непередбачені ситуації, пов’язані з вантажем.

Це потрібно передбачити заздалегідь і включити в вартість роботи.

У підприємців-початківців часто з’являються сумніви, який вид послуги вибрати. З одного боку, це вимагає додаткового вкладення коштів, але і забезпечує безпеку вантажу.

Підтримка UBI Logistic-Ukr – це комплексна допомога в будь-якій ситуації, а також захист інтересів клієнта, економія його коштів і часу. З нами доставка імпортної продукції стане основою для успішної подальшої реалізації.

У будь-який момент можна звернутися до менеджера компанії, який допоможе знайти рішення для швидкого і недорогого розмитнення товару.

 

Write a CommentPin It on Pinterest

Scroll Up