fbpx
UBI Logistic
mini-logo г. Киев

г. Київ, проспект Отрадный, 95

(044) 506 14 60

Пошук клієнтів в Європі

Замовити послугу

Припустимо, ви власник успішної компанії, яка давно постачає свої товари по всій Україні. Етап виробництва товарів для народного споживача успішно пройдено і вам доведеться підкорити міжнародний ринок. З чого почати? Де знайти клієнтів? Як організувати вантажоперевезення? Відповіді на ці запитання знають фахівці компанії Ubi-Logistic і вони готові допомогти своїм клієнтам організувати ЗЕД.

Особливості послуги пошуку клієнтів та експорту товару для продажу

При відправленні вантажів до європейської країни чи отримання звідти низки товарів виникає багато труднощів. Насамперед це пов’язано з особливостями транспортного законодавства. Наприклад, звичайному українському водієві здається дивним рух німецьким автобаном, плата за проїзд мостом або заборона на переміщення деякими дорогами в певний час. При цьому часу на те, щоб вникнути в премудрості, пересування немає – за порушення транспортного законодавства в країнах Євросоюзу доведеться заплатити чималу суму.

Але навіть якщо в штаті компанії є водій з досвідом поїздок Європою, виникають і інші складності:

  1. Мовний бар’єр. Не так вже й складно домовитися з іноземною компанією про купівлю або продаж товару. Набагато складніше, не знаючи мови, організувати доставку вантажів. Потрібно обговорити обсяги та частоту поставок, оптимальний маршрут руху. Коли йдеться про доставку продуктів харчування, кожен день зволікання при неправильно організованій логістиці може обернутися псуванням вантажу.
  2. Проходження митного контролю. Проходити його вантажу доведеться кілька разів, під час кожного перетину кордону ретельно перевірятимуться всі документи, можуть вимагати провести огляд вантажу.
  3. Вимоги до автомобілів. У Євросоюзі не всі транспортні засоби можуть використовуватись для перевезення товарів. Автомобіль, який не відповідає вимогам, можуть просто не пустити в країну.

Залучення компанії Ubi-Logistic до організації зовнішньоекономічної діяльності позбавить усіх цих складнощів. Компанія надає послуги пошуку клієнтів та експорту товару для продажу в Європі. Фірма готова взяти на себе будь-який етап логістики, починаючи від пошуку нових клієнтів у Європі для замовника та закінчуючи митним оформленням вантажів. Можна замовити як одразу весь комплекс послуг, так і лише одну. Все, що потрібно зробити – зателефонувати до компанії Ubi-Logistic або зв’язатися з її представником будь-яким зручним способом. Зрозумівши суть питання, менеджер підкаже якими послугами краще скористатися, розповість, чим Ubi-Logistic може бути корисна саме вашій компанії.

Як не турбуватися про відправлений до Європи вантаж

Багато виробників побоюються відправляти свою продукцію за кордон або замовляти сировину з Європи. Їх побоювання пов’язані з переживаннями про збереження вантажу. Адже в товари вкладено чималі гроші, тому довіряти випадковій транспортній компанії немає жодного бажання. Залучаючи Ubi-Logistic як логістичну компанію клієнт може бути впевнений у збереженні свого вантажу. Компанія надає такі гарантії:

– із замовником укладається договір, в якому прописуються умови співробітництва, у тому числі й відповідальність сторін за недотримання умов правочину

– у будь-який момент, за допомогою спеціальної програми, клієнт може дізнатися де саме знаходиться вантаж

– водій, якому довірили вантаж, є матеріально відповідальною особою, офіційно працевлаштованою

– деякі категорії товарів відправляються лише з експедиторами, які невпинно стежать за збереженням вантажу

Компанія Ubi-Logistic займається не лише автомобільними перевезеннями, а й відправляє вантажі морем. Для того щоб визначити, який спосіб відправлення вантажів підійде саме вам, зателефонуйте менеджеру компанії прямо зараз. Нижче будуть рекомендації щодо послуги пошуку клієнтів та експорту товару для продажу.

Допомога у пошуку клієнтів у Європі

Навіть якщо компанія раніше співпрацювала із європейським ринком, нові клієнти ніколи не будуть зайвими. Компанія Ubi-Logistic пропонує своїм клієнтам готову базу замовників, із якими можна налагодити свій бізнес. Крім того, фахівці компанії готові допомогти провести ребрендинг підприємства-замовника для того, щоб збільшити потік клієнтів. Для того щоб пошук клієнтів у Європі був більш продуктивним, необхідно зробити наступне:

– проаналізувати ринок аналогічної продукції

– перевірити, що пропонують конкуренти, щоб розробити вигіднішу стратегію

– орієнтувати свої товари та послуги на європейського споживача (наприклад, зробити опис продукції на етикетці в тому числі англійською мовою)

Крім того, компанії пропонується створити чи доопрацювати власний сайт, який полегшить спілкування з потенційними клієнтами. Приклад оптимально розробленого сайту – https://ubi-logistic.com.ua/, для клієнтів ми пропонуємо зробити такий самий якісний ресурс. Фахівці Ubi-Logistic не лише допоможуть знайти нових клієнтів, але й налагодять повідомлення між ними та замовником.

Так, після залучення нового клієнта, Ubi-Logistic допомагає:

– укласти договори про поставки (кількома мовами)

– підібрати оптимальний спосіб відправки товару – вибрати транспорт, потрібну частоту постачання

– безпосередня організація вантажоперевезень

– повний юридичний супровід угод, у тому числі надання необхідних консультацій

– допомога у проходженні митниці – підготовка документів, супровід вантажів

Компанія Ubi-Logistic, офіційний сайт – https://ubi-logistic.com.ua/, готова взяти на себе всі логістичні питання між клієнтом та його європейськими замовниками.

Залучення нових клієнтів відбувається декількома способами:

  1. Розробка “візитки” компанії-замовника. Це короткий перелік пропозицій фірми та вигод, які отримує європейський клієнт у разі співробітництва.
  2. Підбір європейських контрагентів, виходячи зі сфери діяльності компанії-замовника.
  3. Об’єднання у господарській діяльності з іншими українськими виробниками, які вже працюють із європейським ринком.

Менеджери компанії Ubi-Logistic підберуть вигідну для замовника схему співробітництва та надання послуг пошуку клієнтів та експорту товару для продажу.

Юридичне супроводження

Навіть якщо у штаті компанії є юрист, для зовнішньоекономічної діяльності компанії знадобиться послуга юридичного супроводу. Це унікальна сфера діяльності, оскільки торкається законодавства одразу кількох країн, у тому числі й норм міжнародного права. Той юрист, який працює в штаті компанії та займається виключно внутрішніми питаннями послуги пошуку клієнтів та експорту товару для продажу не буде компетентним у таких моментах:

– підготовка документів до проходження митного контролю

– складання договорів з іноземними резидентами

– консультація угод з європейськими компаніями

Юристи Ubi-Logistic самостійно підготують усі необхідні документи, які знадобляться для укладання безпечної угоди. Фахівці виступатимуть своєрідними посередниками у переговорах між вітчизняною та європейською компанією. Щойно пошук клієнтів за кордоном буде завершено, треба подумати про митне оформлення.

Експорт товарів за кордон клієнтам та митне оформлення

Будь-який вантаж під час проходження митного контролю потребує наявності спеціальної документації. Крім того, участь митного брокера зможе суттєво прискорити процес проходження вантажу через кордон. А якщо планується перевозити спеціальні вантажі, наприклад, лікарські препарати, то без участі митного брокера однозначно не обійтися.

Логістична компанія Ubi-Logistic допоможуть замитнити вантаж, правильно запакувати його, поставити всі необхідні печатки, заповнити декларацію. Правильна підготовка до проходження вантажем кордону допоможе прискорити відправку вантажу. Також не виникне складнощів і на кордоні сторони, що приймає. Співробітники Ubi-Logistic готові бути присутніми під час розмитнення вантажу для того, щоб у контролюючих державних органів не виникло жодних питань. Фахівці компанії готові виконати експорт товарів за кордон клієнтам та митне оформлення.

У компаній, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність, питання, пов’язані із проходженням митного контролю, виникають досить часто. Навіть якщо перевозиться один і той же вантаж, співробітники митниці завжди знайдуть підстави поставити низку питань. При цьому вантаж перетинає щонайменше два кордони, що значно ускладнює процес переговорів. Для того, щоб вантаж був доставлений одержувачу своєчасно та при проходженні митного огляду не виникало складнощів – довірте цей процес Ubi-Logistic.

Одержувач та відправник вантажу

Отже, нова компанія-контрагент із Європи готові до співпраці з вітчизняною фірмою. Тепер головне – не втратити довіру закордонного компаньйона, виконавши всі умови угоди швидко та якісно. Однак якщо це перший досвід такої співпраці, краще мати підтримку з боку фахівців Ubi-Logistic. Ми організуємо експорт товарів за кордон клієнтам та митне оформлення всіх вантажів. Юристи компанії готові супроводити укладену угоду від початку до кінця, крім того, Ubi-Logistic візьме на себе такі обов’язки:

– складання документів, у тому числі і заповнення митних декларацій

– підбір оптимального транспорту для перевезення вантажу

– розробка маршруту проходження товарів

– за необхідності – надання складів для тимчасового зберігання вантажу

– представництво інтересів відправника та одержувача товару, при проходженні митного контролю

Таким чином, логістична компанія Ubi-Logistic займається безпосередньою організацією міжнародного співробітництва. Довіривши компанії ці обов’язки, замовник може бути впевнений, що вантаж доїде до європейського клієнта вчасно. Це означає, що можна розраховувати на плідну співпрацю і надалі.

Автомобільні вантажні перевезення для європейських замовників

Після того, як пошук клієнтів за кордоном завершено, постає питання вибору відповідного транспорту для перевезень. Один із найпопулярніших способів відправлення товарів – транспортування їх вантажними автомобілями. Переваги саме таких перевезень очевидні:

– не всі європейські країни мають порт, отже, доставка вантажів морем не відбудеться

– не завжди партії товарів настільки великі, щоб відправляти вантаж морем чи літаком

– автомобільний маршрут може бути побудований таким чином, що навантаження та вивантаження відбувається у кількох населених пунктах за один рейс (наприклад, автомобіль може заїжджати на кілька заводів в Україні, де його завантажують у міжнародний рейс)

Компанія Ubi-Logistic має великий автопарк, тому може запропонувати клієнтам транспорт для вантажу будь-якої ваги. Навіщо клієнту платити за оренду габаритного авто, якщо йому необхідно відправити невелику партію товару? У цьому випадку йому буде запропоновано автомобіль із малою вантажопідйомністю. Для великих постачань також є відповідний транспорт.

В автопарку компанії Ubi-Logistic є автомобілі з рефрижераторами, які використовуються для перевезення продуктів харчування та інших товарів, для яких важливим є дотримання температурного режиму під час перевезення.

Надсилання вантажів до Європи за допомогою автомобілів здійснюється вже не перший рік. Тому компанія має велику клієнтську базу європейських компаній, які бажають знайти партнерів в Україні. Саме через те, що нам довіряють провідні європейські компанії, Ubi-Logistic має послугу – пошук нових клієнтів у Європі. Ми зацікавлені в тому, щоб українські виробники знайшли новий ринок збуту, а ми візьмемо на себе всі питання, пов’язані з логістикою.

Чому саме логістична компанія Ubi-Logistic

Логістична компанія Ubi-Logistic організує не лише автомобільні перевезення до Європи. Ми можемо організувати доставку вантажів морем або літаком. Це залежить від тоннажу вантажу, а також від країни-одержувача.

У будь-якому випадку ми зробимо все можливе для того, щоб наша співпраця з клієнтом була максимально вигідною для нього.

Пошук клієнтів за кордоном

Логістична компанія Ubi-Logistic – лідер на ринку вантажоперевезень. Фірма здійснює свою діяльність не перший рік та має на своєму рахунку сотні успішних перевезень. Компанія готова взяти на себе будь-які питання, пов’язані із логістикою. Ми не тільки виконуємо безпосереднє перевезення товару, але й допомагаємо замовнику розрахувати та налагодити весь логістичний процес.

Менеджери компанії логістичної компанії Ubi-Logistic завжди готові відповісти на запитання клієнтів. Ми підберемо оптимальний маршрут руху вантажу, порадимо найкращий вид транспорту для доставки. Найголовніше – ми допоможемо замовнику знайти нових клієнтів у Європі та налагодити з ними постачання. З нами вам більше не потрібно користуватись послугами інших компаній – перевезення, побудова маршруту, експедирування товару, послуги митного брокера, пошук клієнтів за кордоном, юридичні консультації – ось мала частина того, що ми робимо для своїх клієнтів.

Чому нам довіряють і повертаються знову, і знову? Все просто. Тому що Ubi-Logistic – найкращі у своїй справі. Телефонуйте нашим менеджерам прямо зараз, дозвольте вашому бізнесу вийти на якісно новий рівень.

Write a Comment



Pin It on Pinterest

Scroll Up