fbpx
UBI Logistic
mini-logo г. Киев

г. Київ, проспект Отрадный, 95

(044) 506 14 60

Фінансовий консалтинг в логістиці

Замовити послугу

Финансовый консалтинг / технический импорт и экспортФинансовый консалтинг / технический импорт и экспорт

Фінансовий консалтинг (або технічний імпорт/експорт) - послуга, яка надається в рамках зовнішньоекономічної діяльності.

В яких випадках вдаються до цієї послуги?

Якщо компанія не може або не хоче займатися зовнішньоекономічною діяльністю, вона може замовити цей сервіс в організації, що професійно цим займається.

В такому випадку фірма бере на себе роль контрагента замовника і веде ЗЕД від його імені. Компанія виконує повний комплекс логістичних послуг з імпорту / експорту, починаючи з оформлення всієї необхідної документації, закінчуючи перевезенням і передачею товару клієнту.

Переваги фінансового консалтингу:

  • Оформлення документів технічного експорту / імпорту (в тому числі дозвільних) за всіма міжнародними нормами і законодавчим актам;
  • Оперативна доставка вантажів;
  • Економія коштів і часу;
  • Швидке і безперешкодне митне оформлення;
  • Клієнт не зобов'язаний зареєструватися як суб'єкт зовнішньоекономічної діяльності;
  • Можливість співпраці в купівлі / продажу з компаніями Європи, Азії і т.д.

Фінансовий консалтинг тому і має другу назву - технічний імпорт товарів і експорт вантажів, тому що дозволяє оцінити і визначити результати конкретно для імпорту / експорту компанії, простежити ситуацію, яка відбувається на міжнародному ринку, прогнозувати економічні позиції ринку збуту. Крім цього підбирається найбільш ефективна і вигідна політика імпорту / експорту для компанії, план раціонального розподілу фінансових коштів і т.д.

 

Фінансовий консалтинг здатний оптимізувати роботу компанії, вивести її на новий рівень. Крім цього, фірма отримує можливість експортувати / імпортувати товари за найбільш вигідними цінами і термінами.

Ми пропонуємо скористатися нашими послугами фінансового консалтингу (технічного імпортера / експортера) та довірити всі ваші турботи нам. Ви можете зателефонувати за вказаними на сайті номерами і отримати більш детальну консультацію у представника нашої компанії.

Write a CommentPin It on Pinterest

Scroll Up