fbpx
UBI Logistic
mini-logo г. Киев

г. Київ, проспект Отрадный, 95

(044) 506 14 60

Мультимодальні перевезення вантажів

Замовити послугу

Мультимодальні перевезення – особливий вид доставки, при якому один товар перевозиться різними типами транспорту. Відбувається це на основі одного договору.

Для яких випадків підходить даний вид транспортування?

  • Якщо неможливо доставити товар одним засобом пересування.
  • Коли потрібно доставити товар на далеку відстань.

Особливості

Мультимодальні контейнерні перевезення мають кілька відмінностей від інших типів доставки, і це потрібно чітко розуміти. Так, наприклад, унімодальне перевезення – це доставка одним транспортом. При інтермодальних застосовується кілька типів засобів пересування по маршруту слідування, але при цьому використовується кілька транспортних договорів.

Переваги

Мультимодальні перевезення в Україні, Європі, країнах СНД і світу дозволяють підбирати для кожної ділянки маршруту найбільш зручний вид транспорту.

Оскільки перевезення здійснює одна компанія, це дозволяє уникнути додаткових клопотів з оформленням договорів, паперів. Також при виникненні непередбачуваних ситуацій, фірма повністю бере відповідальність на себе. Це величезний плюс для клієнта, так як йому не доведеться шукати «винних» серед одразу декількох організацій, що здійснюють процес транспортування.

Швидкість доставки. Доставити товар можна значно швидше, оптимізувавши маршрути доставки і підібравши правильні види транспорту. Особливо це важливо для товарів, що швидко псуються і товарів, що вимагають експрес-доставки.

Мультимодальні перевезення вантажів, дійсно, дуже виручають, адже дають можливість заощадити і доставити товар до конкретного місця призначення. Але разом з тим, існують підводні камені, які можуть перешкодити компанії впоратися з цією місією. Тому, подібні послуги варто замовляти тільки у перевірених фахівців з досвідом роботи в цьому напрямку.

У чому ж складність?

  • По-перше, в організації своєчасного прибуття всіх видів транспорту.
  • По-друге, в тому, щоб не втрачати час на розвантаження/завантаження товарів при зміні транспорту.

Професійні логістичні послуги від компанії полягають якраз у тому, щоб мінімізувати всі складнощі і уникнути затримок за часом.

Транспорт при мультимодальних вантажоперевезеннях:

  • Морський;
  • Автомобільний;
  • Залізничний;
  • Авіа.

Замовити

Щоб дізнатися точну вартість послуги для конкретного випадку, а також замовити наш сервіс, зателефонуйте за вказаними на сайті номерами.

 

 

Замовити прорахунок вартості

Вам потрібно відправити вантаж? Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом 10 хвилин.

Write a CommentPin It on Pinterest

Scroll Up