fbpx
UBI Logistic
mini-logo г. Киев

г. Київ, проспект Отрадный, 95

(044) 506 14 60

Негабаритні перевезення

Замовити послугу

Негабаритні перевезення – це транспортування особливо великих вантажів. Даний вид перевезень вважається складним в сфері логістики, адже вимагає особливої уваги і кропіткої роботи в підготовці і організації доставкиВантаж можна назвати негабаритним, якщо він перевищує такі параметри:
 • Висота – 2,5 м;
 • Вага – 38 т;
 • Довжина – 24 м;
 • Ширина – 2,55 м.

Дуже часто під час перевезення великогабаритних вантажів, для зручності їх розбирають на складові частини. Але, це не завжди є можливим. У таких випадках труднощі з перевезенням можуть виникати по всьому шляху проходження. Тому, за подібними послугами слід звертатися тільки до професіоналів, які враховують всі фактори при транспортуванні таких товарів – і його габарити, і транспорт, і стан доріг, і навіть погодні умови.

Варіанти негабаритів:

 • Транспорті засоби;
 • Металеві споруди;
 • Сільськогосподарська техніка;
 • Крани, трансформатори і т.д.

Транспорт для негабаритних перевезень

Автотранспорт. На дорогах негабарит перевозиться за допомогою спеціальних низькорамних машин, що дозволяє забезпечити безпеку. Перевозити негабарит в туман, снігопад, зливу заборонено.

Залізничний. Розвинута мережа залізничних шляхів дозволяє здійснювати великовагові негабаритні перевезення на далекі відстані і без прив’язки до погодних умов. Крім того, жд транспортування характеризується легкістю завантаження/розвантаження.

Морський. Низька собівартість робить цей вид транспортування досить популярним, особливо для доставки негабаритних вантажів.

Авіа. Головна перевага – швидкість. Літаки дозволяють здійснювати доставку товарів на далекі відстані, без втрати часу.

 

Вибір транспорту

Перевезення великовагових вантажів може відбуватися будь-яким з перерахованих видів транспорту, тому початок роботи повинен починатися саме з вибору самого відповідного засобу пересування. Професійні логісти підкажуть найбільш вдалий транспорт, враховуючи бюджет клієнта і його запити по терміну доставки. Так, наприклад, перевезення по Україні здійснюються, в основному, машинами, завдяки їх вигоді і швидкості.

Специфіка доставки

Є особливі правила перевезення негабаритних і великовагових вантажів. Так, в Україні можна нарахувати близько 15 законів і підзаконних актів, що стосуються транспортування подібних товарів.

Наприклад, правила говорять, що габарити вантажу не можуть закривати водієві огляд. Також слід зробити завантаження товару так, щоб він не перекривав розпізнавальні знаки на транспорті, був якісно закріплений, не заважав керувати транспортом. Вантаж не повинен провокувати небезпечні аварійні ситуації. Швидкість руху автомобілів з таким вантажем не повинна бути більше 60 км / год.

Наші переваги:

 • Досвід. Великовагові перевезення вимагають наявності практичних умінь у сфері логістики, і ми ними володіємо.
 • Знання. Наші фахівці володіють найактуальнішою інформацією, що стосується транспортування негабариту по Україні та за кордоном. Це важливо враховувати, так як саме при цьому варіанті перевезення існує велика кількість правил і норм.
 • Ми беремо на себе відповідальність за оформлення всіх необхідних документів.
 • Забезпечення безпеки транспортування.
 • Індивідуальний розрахунок схеми, маршруту і способу перевезення.
 • Надання цілого комплексу логістичних послуг.
 • Широка географія. Здійснюємо негабаритні перевезення по Україні, Європі та інших країнах світу;
 • Працюємо з доставкою збірних вантажів.

Замовити прорахунок вартості

Вам потрібно відправити вантаж? Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом 10 хвилин.

Вартість

Ціна на перевезення залежить безпосередньо від особливостей замовлення. Так, у вартість входить обраний транспорт доставки, маршрут, оформлення всіх сертифікатів, документів, дозволів, страховка, загрузити/розгрузити, додаткові послуги.

Замовити

Якщо ви хочете отримати додаткову консультацію щодо послуги, вибору засобу транспортування, шляхів і т.д., зв’яжіться з менеджерами нашої компанії, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами.

 

Write a CommentPin It on Pinterest

Scroll Up