fbpx
UBI Logistic
mini-logo г. Киев

г. Київ, проспект Отрадный, 95

(044) 506 14 60

Залізничні і автомобільні перевезення: що краще?

Замовити послугу

Залізничні і автомобільні перевезення: що краще?

Так історично склалося, що в нашій країні основними «конкурентами» у вантажоперевезеннях є саме залізничний і автомобільний транспорт. Але який вид транспорту є більш прийнятним для українського ринку? Спробуємо розібратися.

Фактори вибору транспорту

Щоб більш детально зрозуміти основні особливості автомобільного та залізничного транспорту, ми позначили головні відмінності між ними щодо вартості, типу вантажу, часу транспортування, безпеки і впливу на навколишнє середовище.

Транспорт Вартість Відстань Тип вантажу
Автотранспорт Витрати мінімальні тільки на невеликих маршрутах. Використовується для перевезень на тому ж континенті. Швидкість доставки автомобілем вище, ніж залізничним транспортом. Крім того, можлива доставка «від дверей до дверей». Універсальний вид транспорту, який дозволяє постачати більш широкий асортимент товарів, в тому числі вантажів, які потребують дотримання певних температур. Однак коли справа доходить до ваги і габариту товарів, можуть бути певні обмеження.
ЖД транспорт Тарифи дешевше, завдяки невеликій витраті палива. Використовується для перевезення на великі відстані. Можливість перевозити важкі вантажі. В основному використовується для доставки природних ресурсів: вугілля, нафти, природного газу або сільськогосподарської продукції. Можлива доставка великогабаритних та великовагових вантажів.

 

Транспорт Час доставки Безпека Вплив на екологію
Автотранспорт Можливі затримки через погодні умови, затори на дорогах. Найбільш схильний до нещасних випадків транспорт. Впливає на навколишнє середовище,

в результаті вихлопів в атмосферу.

ЖД транспорт Терміни доставки більше, але затримок немає через чіткого графіка руху. Крім того, на доставку не впливають погодні умови і трафік Аварії не виключені, але відбуваються вкрай рідко. Використовує менше палива,

вплив на екологію незначне.

 

Поделиться:

Write a CommentPin It on Pinterest

Scroll Up