fbpx
UBI Logistic
mini-logo г. Киев

г. Київ, проспект Отрадный, 95

(044) 506 14 60

Як вибрати логістичну компанію

Замовити послугу

Як вибрати логістичну компанію

Людина, яка планує займатися вантажоперевезеннями, рано чи пізно задається питанням: «Як же вибрати логістичну компанію?».

Ми пропонуємо звернути увагу на кілька пунктів, які допоможуть зупинити вибір на кращій компанії.

  1. досвід

У логістиці досвід – це дуже важливо. Дізнайтеся, скільки часу компанія проводить свою діяльність, скількох клієнтів вона обслужила, і що не менш важливо, скільки з них залишилися задоволеними співпрацею.

Компанія повинна мати чіткі, опрацьовані схеми транспортувань, злагоджений колектив, варіанти вирішення навіть найскладніших варіантів вантажоперевезень.

Безумовно, новачки в логістиці можуть вимагати за свою роботу меншу суму оплати. Це дозволить вам заощадити. Але! У разі виникнення непередбачених обставин, ви маєте всі шанси зіткнутися із незлагодженою роботою компанії, і відповідно втратою часу і грошей.

  1. послуги

Для того, щоб уникнути підписання безлічі договорів і необхідності відстежувати роботу відразу декількох фірм, ми рекомендуємо звертатися за допомогою до компанії, яка надає комплексні логістичні послуги. Таким чином, одна компанія бере на себе повну відповідальність за ваш товар на всіх етапах співробітництва: вибір транспорту, маршруту, перевезення, зберігання. Це полегшує завдання як компанії, так і клієнту, якому, в разі непередбачених ситуацій, не доведеться шукати «винного» .

  1. Відгуки

Зараз відгуки – це один з вирішальних елементів при виборі чого-небудь, в тому числі і логістичної компанії. Пошукайте в Інтернеті відгуки про компанії, визначте плюси і мінуси, про які найчастіше пишуть клієнти.

  1. Особиста зустріч

Оскільки довірити організацію вантажоперевезення – це все-таки серйозна справа, ми рекомендуємо не зупинятися на відгуках. Безумовно, почитавши коментарі про компанії, у вас складеться якийсь перелік тих фірм, які викликали у вас таку-сяку довіру. Після цього, не зайвим буде поїхати до них в офіс. Особиста зустріч допоможе зрозуміти відразу кілька пунктів. По-перше, професіоналізм співробітників. Поспілкуватися з людьми, які будуть займатися вашим вантажем – це відмінний шанс зрозуміти, чи зможете ви взагалі довірити їм цю справу. По-друге, сам стан офісу також свідчить про престиж компанії. Якщо «найкраща компанія з логістики» розміщена в підвальному приміщенні без вікон, де сидять 2 людини і працюють на старих комп’ютерах, висновок напрошується сам по собі.

  1. вартість

Ціна займає не останнє місце при виборі компанії. Ринок логістичних послуг досить великий, відповідно, вартість на послуги також досить різноманітна. Тут варто звернути увагу на те, що, швидше за все, робота новачків буде коштувати дешевше. Досвідчені компанії, звичайно, коштують дорожче. Але це не означає, що дорогі послуги – це доказ хорошої компанії. В даному випадку, попросіть, щоб фахівці пояснили всю схему ціноутворення. Таким чином, ви зможете чітко зрозуміти, скільки коштів іде на ту чи іншу послугу.

Поделиться:

Write a CommentPin It on Pinterest

Scroll Up