fbpx
UBI Logistic
mini-logo г. Киев

г. Київ, проспект Отрадный, 95

(044) 506 14 60

Як вибрати автомобіль для вантажоперевезення

Замовити послугу

Як вибрати автомобіль для вантажоперевезення

Замовляючи послуги логістичних компаній, клієнт отримує повне, комплексне обслуговування, в тому числі і вибір оптимального транспортного засобу для перевезення.

Але трапляється так, що іноді людина стикається з необхідністю організувати вантажоперевезення самостійно. Відповідно, вибір транспорту лягає безпосередньо на його плечі. Для того, щоб вибрати підходящий автомобіль для вантажоперевезення, ми виділили кілька основних пунктів, на які варто звернути увагу:

  1. Вид вантажу

Для початку потрібно визначитися з видом вантажу, від нього і залежатиме вибір автотранспорту. Вам потрібно чітко розуміти, який у вас вантаж? Звичайний, негабаритний, підвищеної небезпеки, живий, швидкопсувний? Точно визначивши тип вантажу, ви будете розуміти, які параметри автомобіля необхідні, скільки транспортних засобів вам потрібно замовити і скільки обійдеться перевезення.

  1. Обсяги вантажу

Це ще одна важлива характеристика, що впливає на вибір транспорту. Виходячи з обсягу вантажу, прийнято виділяти 3 варіанти перевезень:

  • Малотоннажні (до 3т)
  • Середньотонажні (до 10т)
  • Великотоннажні (від 10т)

Розуміючи обсяги вантажу, буде простіше вибрати автомобіль, який зможе впоратися з перевезенням.

  1. Вид кузова

Залежно від виду вантажу, використовуються різні автомобілі. Наприклад, для швидкопсувних вантажів і вантажів, що вимагають дотримання певної температури використовуються рефрижератори. Універсальним для перевезень вважається тент. Для наливних вантажів застосовують автоцистерну, для пиломатеріалів і металопрокату – лісовоз.

  1. Маршрут

Маршрут перевезення також грає важливу роль при виборі автотранспорту. Якщо планується перевезення в то чи інше велике місто, варто пам’ятати про те, що проїзд в центр великогабаритного транспорту може бути обмеженим. До того ж, такий транспорт не завжди зможе пройти по дорогах нашої країни. Тому, іноді варто віддати перевагу менш габаритному автомобілю.

Процес вибору транспорту – кропітке заняття для людини, яка не займалась перевезеннями ніколи раніше. Тому ми рекомендуємо звертатися за допомогою до фахівців, які підберуть саме той автомобіль, який найбільше підійде саме для вашого вантажу.

Поделиться:

Write a CommentPin It on Pinterest

Scroll Up