fbpx
UBI Logistic
mini-logo г. Киев

г. Київ, проспект Отрадный, 95

(044) 506 14 60

Як доставити товар з Китаю?

Замовити послугу

Як доставити товар з Китаю?

Купівлею товару в Китаї зараз нікого не здивуєш. Адже головні переваги цієї країни на зовнішньоекономічному ринку - низька вартість товару і величезний вибір виробників - завжди привертають потенційних покупців. Головними питаннями при такій покупці є - як доставити товар з Китаю в Україну, розмитнити його, і якою буде вартість цих послуг? Про це ми і хочемо поговорити сьогодні.


Як доставити товар з Китаю швидко і без проблем?

По-перше, підприємцю потрібно визначитися з обсягами партії товару, який необхідно доставити, наприклад: контейнер, палети, коробка або невеликий пакет. По-друге, в які терміни вантаж повинен бути доставлений до Вас на склад / магазин / офіс / додому.

Залежно від розміру замовлення і необхідних термінів отримання в країні призначення, перевезення може бути здійснене наступними видами транспорту:

 • авіаційний: вважається найшвидшим і затратним варіантом;
 • морський (FCL і LCL): найдешевший варіант, але і самий тривалий;
 • залізничний (FCL і LCL): золота середина між авіа і морською доставкою.

Наші рекомендації для вибору найбільш економічно вигідного способу транспортування:

 • якщо вантаж дорогий / сезонний / обмежений в термінах реалізації - авіа доставка;
 • якщо обсяг партії менше 1 м3 або 1 т - авіа доставка (всупереч стереотипу, що морська доставка буде дешевше);
 • якщо вантаж об'ємний і легкий, необмежений в термінах перевезення - морська доставка (окремим контейнером або в складі збірного);
 • якщо обсяг партії менше 15 м3 - морська або залізнична доставка LCL (збірний вантаж);
 • якщо обсяг партії більше 15 м3 - морська або залізнична доставка FCL;
 • якщо товар має низьку вартість, з метою підвищення маржинальності можна вдатися до непрямого морського сервісу, який має на увазі перевантаження контейнера в декількох транзитних портах за маршрутом прямування. Даний варіант збільшить час вантажу в дорозі, але дозволить скоротити логістичні витрати.

«Підводні камені» доставки китайських товарів

Крім перетину кордону і вибору транспорту для перевезення об'ємного вантажу, важливо бути впевненим у чесності та надійності постачальника продукції. Якщо ви вперше замовляєте продукцію китайських виробників, варто бути готовим до того, що реальний вигляд виробу може значно відрізнятися від зображень в каталозі. Неякісні шви, неправильний крій або дешевий матеріал може перетворити партію в поклади на складі.

Щоб цього не сталося, варто співпрацювати лише з перевіреними компаніями, або довірити вибір постачальника UBI Logistic-Ukr. Наші фахівці захистять угоду, запобігши обману оптового покупця.

Обираючи продукцію для подальшої реалізації, варто звертати особливу увагу на її характеристики, які повинні бути вказані в супутній документації. Можна подивитися один виріб з партії (не зразок), щоб бути впевненим в товарі, що буде реалізований клієнту.

Будьте уважні, щоб доставка товару з Китаю сприяла розвитку бізнесу, а не стала причиною збитків.

Які складнощі має доставка товару з Китаю?

Основне занепокоєння для замовника - цілісність вантажу при його доставці. Від цього залежить можливість вигідної реалізації, тому основні вимоги до перевезення:

 • відсутність пошкоджень упаковки;
 • дбайливе ставлення до виробів при транспортуванні;
 • виконання вимог виробника: захист від вологи, перепадів температури, попадання прямих сонячних променів;
 • правильне сортування за вагою, що дозволяє уникнути деформацій, тріщин і т.д.

Послуги нашої компанії - запорука дбайливого ставлення до будь-якої продукції. Ми маркуємо тару з товаром, вказуючи його основні характеристики. Спеціальні знаки дають можливість дізнатися про специфіку продукції, не відкриваючи упаковку. Такий підхід гарантує, що виріб не буде долати маршрут догори дригом, з важкими контейнерами нагорі, незакріпленим та ін.

Важливий нюанс - замовити перевезення збірних вантажів по найбільш вигідному маршруту і з оптимальним вибором транспорту. У цьому допоможе UBI Logistic-Ukr: допомога досвідчених фахівців логістики значно скоротить витрати на транспортування. Більш низька ціна вантажоперевезень - одна з основних переваг нашої роботи.

 

Картинки по запросу Сложности доставки грузов

Що ми гарантуємо клієнтам?

Серед причин замовити перевезення збірних вантажів компанією UBI Logistic-Ukr:

 • професійний вибір маршруту. Фахівці забезпечать максимально оперативну доставку, а також оптимальний вид транспорту;
 • захист від непередбачених ситуацій. Замовник завжди знає, де знаходиться його вантаж, а ретельно продуманий графік транспортування мінімізує можливі проблеми;
 • фінансова вигода від співпраці. Основне завдання фірми - забезпечити транспортування виробів за мінімальною ціною, з гарантією їх цілісності і товарного вигляду;
 • можливість комбінованого маршруту. Не завжди у замовника є можливість самостійно забрати продукцію з ж / д вокзалу, аеропорту і т.д. При необхідності, компанія займеться перевантаженням продукції і її доставкою до місця призначення;

З UBI Logistic-Ukr не потрібно формувати логістичний відділ: ми пропонуємо як разові послуги, так і постійну співпрацю. При цьому компанія має свій автопарк з різними типами транспорту, що підійде для будь-яких обсягів товару при його перевантаженні.

Картинки по запросу Гарантия логистики перевозки

Додаткові послуги нашої логістичної компанії

Крім вантажоперевезень, компанія UBI Logistic-Ukr пропонує митне оформлення і пошук постачальників. Великий досвід роботи дозволяє запропонувати клієнтам кращі варіанти поставок від надійних компаній, що в комплексі з митно-брокерськими послугами позбавить клієнта від необхідності самостійно готувати всі документи, витрачати час в поїздках.

До того ж, продукція від перевірених компаній-виробників дає можливість отримати більш високий прибуток. При необхідності фахівці порадять товари, націнки на яких після імпорту перевищують собівартість. До цих категорій відноситься техніка, одяг, взуття і косметика, а також продукти разового використання - посуд, сувенірна продукція та медичні товари.

Одне з вигідних рішень - імпорт нерозфасованого товару. Згодом він буде мати етикетки вашого підприємства, але зі значно меншою собівартістю.

Доставка товару з Китаю за доступною ціною від UBI Logistic-Ukr

У нас можна замовити перевезення збірних вантажів за вигідною вартості. Це обумовлено великим досвідом роботи компанії і правильною організацією логістичного відділу. Ми проведемо доставку в найкоротші терміни, без метушні і зайвих витрат ваших коштів.

Якщо залишились питання, завжди можна звернутися за безкоштовною консультацією.

Орієнтовні терміни доставки з Китаю в Україну

Авіа Жд Море
7-9 днів FCL LCL FCL LCL
25-27 днів 35-37 днів 33-35 днів 47-50 днів

Як оформити товар в Україні на митниці?

Митне оформлення китайських товарів нічим не відрізняється від оформлення з інших країн світу: Ваша компанія повинна бути акредитована в митних органах; мати валютний рахунок, з якого необхідно провести оплату постачальнику; отримати від продавця товаросупровідні документи; укласти договір на надання митно-брокерських послуг; оплатити митному органу ввізне мито і ПДВ, нараховані згідно з чинним законодавством.

Замовити митне оформлення імпорту з Китаю Ви можете, звернувшись до нашого менеджера.

Як замовити товар з Китаю?

Логістична компанія UBI Logistic-Ukr буде рада допомогти Вам не тільки доставити і розмитнити товар, а й підшукати виробників, що вас цікавлять. Наші фахівці також готові надати сюрвеєрські послуги з перевірки вантажу, щоб Ви були впевнені в якості китайської продукції, яку купуєте.

Поделиться:

Write a CommentPin It on Pinterest

Scroll Up