fbpx
UBI Logistic
mini-logo г. Киев

г. Київ, проспект Отрадный, 95

(044) 506 14 60

Що таке вантажоперевезення і для чого вони потрібні?

Замовити послугу

Что такое грузоперевозки и для чего они нужны

Що таке вантажоперевезення і для чого вони потрібні?

Вам потрібно доставити товар цілим та неушкодженим? Навряд чи ви захочете везти його самостійно. Для цього необхідні не тільки теоретичні знання процесів і етапів доставки, а й безцінний досвід роботи в нестандартних ситуаціях. Це і є «індикатор» якості компаній, які займаються вантажоперевезеннями.

Цими кількома реченнями ми і відповіли на питання, що таке вантажоперевезення. Ще більш коротко – це переміщення вантажу з точки А в точку В.

Трішки історії

Вантажні перевезення – одне з найдавніших занять людини. Здивовані? А даремно. Якщо брати до уваги позначення, яке ми дали, то ще Людина розумна займалась вантажним переміщенням. Так, спочатку люди самостійно транспортували вантажі з одного місця в інше. З винаходом колеса їх життя стало простіше. Погодьтеся, котити річ набагато легше, ніж нести. Особливе значення для вантажоперевезень мало також приручення худоби. Люди використовували його в якості тяглової сили, звільнивши себе від будь-яких зусиль. Але і це не все. Справжній переворот стався після випуску перших автомобілів. Для людини наступили дивні часи – більше не потрібно витрачати величезну кількість часу і зусиль на доставку вантажів. Зараз будь-який товар можна доставити в інший кінець світу в максимально короткі терміни.

Для того щоб забезпечити переміщення вантажу, використовують 4 основні види транспорту. Це і лежить в основі диференціації видів вантажоперевезень.

Види вантажоперевезень:

Автомобільні;

Залізничні;

Авіа;

Морські.

Варто також згадати і про мультимодальні перевезення, коли при транспортуванні використовується відразу кілька видів транспорту.

Також можна розмежувати вантажоперевезення, щодо маршруту проходження вантажу. Таким чином, можна виділити

  • Міські перевезення;
  • Приміські;
  • Міжміські;
  • Міжнародні.

Отже, про перевезення поговорили. Перейдемо до самого товару.

Види вантажів:

Призначення (продукти харчування, будматеріали);

Габарити, вага (великогабаритні, негабаритні, малотоннажні);

Навантаження (штучні, навалочні);

Небезпека (особливо небезпечні, безпечні);

Зберігання (наприклад, швидкопсувні вантажі або товари довгого зберігання).

Вид вантажу впливає і на тип транспорту і на особливості зберігання товару, його завантаження / розвантаження.

Безумовно, те, що ми розповіли – це тільки початок оповідання про вантажоперевезення. Ця тема настільки велика, що неможливо за раз пояснити всі нюанси. Тому, слідкуйте за нашими новинами і додавайте собі в закладки цікаву для вас інформацію!

Поделиться:

Write a CommentPin It on Pinterest

Scroll Up