fbpx
UBI Logistic
mini-logo г. Киев

г. Київ, проспект Отрадный, 95

(044) 506 14 60

Послуги міжнародного постачання

Замовити послугу

Діяльність будь-якої компанії виробничої спрямованості неможлива без взаємодії з іншими фірмами. Від якості сировини безпосередньо залежить, якою буде готова продукція, а також її вартість. Саме тому компанії витрачаючи багато часу на пошуки надійного постачальника. Фахівці Ubi-Logistic розуміють всю важливість своєчасного постачання сировини на заводи, тому пропонують свої послуги з організації логістики.

Логістика постачання

Логістика постачання – окрема галузь організації транспортування вантажів, головна мета якої – задоволення потреб підприємства з максимально можливою тимчасовою та економічною ефективністю. Тобто це галузь логістики, яка займається замовленням, плануванням та доставкою всього того, що потрібно підприємству, для його нормальної роботи, наприклад:

– сировини

– напівфабрикатів

– комплектуючих

– заготівель

Для заводу, який займається виробництвом соків та дитячого харчування, логістика постачання полягатиме у своєчасному постачанні овочів та фруктів. Таким чином, без правильно налагодженої логістики постачання підприємство просто зупинить свою роботу. Ось чому так важливо знайти надійного постачальника, який не зриватиме терміни доставки.

Услуги международного снабжения

 

Важливим є вибір логістичної компанії, яка відповідатиме за постачання. На підприємстві може бути власний відділ, який займається цими питаннями. Але це стосується лише великих компаній, чий валовий дохід дозволяє придбати відповідні вантажні автомобілі та утримувати у своєму штаті цілий відділ спеціалістів з логістики. Для тих, хто не бажає витрачати багато коштів – є Ubi-Logistic.

Завдання, які виконує логістична компанія

Для того, щоб допомогти підприємству налагодити логістику постачання, компанія Ubi-Logistic пропонує свою допомогу у таких питаннях:

 1. Аналіз існуючої для підприємства логістики постачання. Якщо це не нове підприємство, якимось чином доставка сировини була організована. Завдання – з’ясувати, чому організована логістика не працює, знайти помилки у її організації та виправити їх.
 2. Розробка разом із замовником обсягу поставок. Це величезний етап підготовки, оскільки необхідно проаналізувати потреби підприємства у сировині. За основу беруться  квартальні та річні звіти виробничих відділів. На цьому етапі важливо визначити, що саме потрібно замовляти та в яких кількостях.
 3. Розробка графіка поставок – тобто частоти доставки сировини на завод. Для деяких підприємств, які використовують сировину, що не псується, наприклад, макулатуру, цей етап не особливо важливий. Але фірми, для яких сировиною є товари, що швидко псуються, наприклад, свіжі овочі та фрукти, зобов’язані звернути на цей пункт особливу увагу. Якщо поставки будуть надто частими, сировина просто псуватиметься не переробленою.
 4. Пошук підприємств, які здійснюватимуть постачання сировини. Це мають бути підприємства, здатні виробляти чи постачати таку продукцію, яка потрібна замовнику. Вона має бути належної якості та відповідати у точності потребам замовника. Підприємство-виробник сировини повинен мати можливість робити його постачання саме в тому обсязі і з такою частотою, яка потрібна замовнику. Тобто, якщо є дві фірми, одна з яких пропонує нижчу вартість на сировину, але не може виробляти товар великими партіями, а інша, навпаки, має велику виробничу міць, але вартість сировини завищена, необхідно вибирати другу.

Усі перелічені дії відносяться до попереднього етапу. Після того, як знайдено постачальника і з ним узгоджено всі питання, можна переходити до організації транспортування вантажу.

Задачи, выполняемые логистической компаниейПотрібно знайти логістичну компанію, яка має достатньо автомобілів в автопарку, вони мають відповідну вантажопідйомність і мають можливість відповідати обраному графіку поставок. Саме такою компанією є Ubi-Logistic.

Що таке міжнародне постачання

Міжнародне постачання – процес постачання сировини на підприємство, де однією із сторін є міжнародна компанія. Термін Global Sourcing у перекладі означає глобальні закупівлі. У цьому сприятиме зовнішньоекономічна діяльність. На сьогоднішній день – найпопулярніший спосіб доставки сировини. Ось кілька фактів, які змушують вітчизняного виробника обирати міжнародних постачальників для постачання сировини:

 1. Можливість запропонувати нижчу вартість. Є деякі товари, які тільки починають виготовлятися в Україні, тому вартість їх досить висока. А у китайської компанії ця ж сировина коштуватиме в рази нижче.
 2. Продаж такого товару, який придбати на вітчизняному ринку неможливо. Наприклад, деякі сорти фруктів, горіхів, риби, м’яса, тобто те, що не може бути вирощене у вітчизняних умовах без втрати смакових характеристик.
 3. Можливість запропонувати більш часті та об’ємні поставки товару, ніж це роблять вітчизняні виробники.
 4. Використання новітніх технологій під час виробництва товару, які застосовуються іншими компаніями.
 5. Висока якість товару, якого неможливо досягти на вітчизняних заводах.
 6. Наявність відомого бренду, за рахунок якого планується залучити нового покупця.
 7. Підготовка своєї продукції продаж за кордон, де вимога кінцевого споживача – використання певного типу сировини.

Таким чином, до міжнародних перевезень є сенс звертатися у тому випадку, якщо вітчизняний виробник не може задовольнити потреби заводу у сировині. Безумовно, співпраця з українськими виробниками вигідніша з низки причин, насамперед – через їхнє близьке розташування. Якщо заводу раптом знадобиться докупити сировину, він має можливість зробити це оперативніше, ніж чекати на нове постачання товару, наприклад, із США.

Что такое международное снабжениеТому міжнародне постачання обирають лише ті, хто бачить у цьому пряму вигоду для свого бізнесу.

Зовнішньоекономічна діяльність

Здавалося б, що складного у тому, щоб погодитись на ведення ЗЕД? Для кожного підприємства зовнішньоекономічна діяльність – дуже серйозний крок у розвитку. Якщо на вітчизняного постачальника є ще важелі впливу, то з іноземними компаніями їх все менше. Поставити свою компанію у залежність від діяльності закордонного виробника дуже непросто. Для того, щоб мінімізувати ризики, пов’язані з глобальними закупівлями, при виборі компанії-постачальника слід відповісти на низку питань:

– чи згодна закордонна компанія підлаштуватися під запропонований графік поставок

– чи давно працює обраний постачальник, чи не перебуває він у стадії банкрутства

– чи готова закордонна компанія йти на поступки щодо оплати та вартості товарів

– чи не є обрана фірма компанією-одноденкою

Не варто вибирати собі постачальників в Інтернеті. Компанію-постачальника краще вибирати за відгуками від надійних партнерів або самостійно переконатися у їхній надійності. Тільки уявіть ситуацію, коли компанія закуповує партію сировини за кордоном, виготовляє з неї нову продукцію та випускає на ринок. Новий товар знаходить свого покупця, компанія отримує дедалі більше замовлень, а постачальник сировини затримує постачання. А потім взагалі припиняє свою діяльність. У цьому випадку компанії доведеться терміново шукати нового постачальника з тим самим типом сировини. Також компанії необхідно знайти сировину за такою самою вартістю, оскільки витрати на неї закладені до бюджету компанії, а кінцевий споживач може відмовити купувати товар за вищою вартістю. І це лише один із прикладів розвитку подій при недобросовісному постачальнику.

Внешнеэкономическая деятельностьЯк переконатися, що компанія надійна? Можна самостійно з’їздити на підприємство та подивитися виробничі потужності. Але навіть у цьому випадку не можна бути на 100% впевненим у надійності цієї компанії. А раптом у них проблеми із податковою чи вони перебувають у стадії припинення? А таку інформацію вам, як закордонній для них компанії, ні податкова, ні ще хтось не поспішатиме надавати. Тому, ви можете звернутися за допомогою до Ubi-Logistic. Юристи компанії проведуть аналіз господарської діяльності обраної компанії-постачальника, вивчать відгуки щодо роботи з нею від інших клієнтів.Логістична компанія Ubi-Logistic – лідер на ринку вантажоперевезень. Одна із спеціалізацій фірми – міжнародна доставка вантажів. Ми знаємо, як оформляти угоди із закордонними контрагентами, як підготувати документи до проходження вантажем митниці. Наші водії давно возять вантажі Європою. Також ми допомагаємо організувати перевезення товарів морем, поїздом, авіасполученням. Саме через величезний досвід нашої компанії у міжнародних вантажоперевезеннях, ви можете не перейматися тим, що товар прибуде на завод вчасно.

Внешнеэкономическая деятельность

 

Наші менеджери ведуть окремо кожного клієнта та підбирають умови постачання в індивідуальному порядку. Наприклад, якщо сировина – товар, що швидко псується, то для його транспортування вибирається машина з рефрижератором.

Ризики, пов’язані з міжнародним постачанням

Як говорилося вище, ведення зовнішньоекономічної діяльності завжди пов’язане з великими ризиками, ось тільки деякі з них:

 1. Зміна курсу валют. Зазвичай компанії домовляються, що всі розрахунки відбуватимуться у доларах як загальноприйнятій валюті. Однак долар США, як і інші валюти, абсолютно не стабільні по відношенню до української гривні. Якщо вартість закупівлі зміниться у бік, виробнику доведеться підвищувати ціну товару.
 1. Зміна ситуації у країні, де фактично розташований постачальник. Це можуть бути будь-які зміни – від природного катаклізму до політичного перевороту. Ситуація у світі загострена, тому постачальник може на якийсь час припинити доставку сировини через причини, які від неї не залежать.
 2. Відмова постачальника від співробітництва.
 3. Затримка товару на митниці.
 4. Неправильна організація постачальником доставки товарів, через що він перебуває до України несвоєчасно.

З першими трьома пунктами ризиків, переліченими у списку, допоможе впоратися правильно укладений договір. Юристи компанії допоможуть перевірити якість його складання.

А ось усі питання, пов’язані з логістикою товару, краще не доводити до проблемних моментів, а відразу доручити українській компанії – Ubi-Logistic. Тільки ми маємо сотні успішних випадків проходження різними вантажами митного контролю, наші клієнти завжди одержують товар вчасно. Зателефонуйте прямо зараз і отримайте безкоштовну консультацію менеджера з організації графіка постачання сировини.

Переваги міжнародного постачання

При всіх перерахованих ризиках, пов’язаних із глобальними закупівлями, міжнародне постачання має суттєві переваги:

– зниження витрат на закупівлю сировини

– отримання якісної сировини, за ту саму вартість

– купівля унікальної сировини, з якою раніше не працювали українські виробники

– економія на оплаті за рахунок купівлі комплектуючих за кордоном, а не самостійного їх виробництва.

Залучення Ubi-Logistic, як логістичної компанії дозволяє заощадити на придбанні вантажних автомобілів, наймі водіїв, експедиторів. Крім того, Ubi-Logistic має у своєму розпорядженні склади поблизу митниці, де можна тимчасово залишити товар на збереження.

Операції міжнародного постачання

Порядок дій у логістиці постачання наступний:

– Вибір постачальника, чий товар задовольняє вимоги

– укладання договорів купівлі-продажу та поставки

– Контроль поставок (бере на себе Ubi-Logistic)

– прийом товару та перевірка його на відповідність вимогам якості

У разі необхідності Ubi-Logistic надає допомогу на будь-якому етапі організації міжнародного постачання.

Вартість послуг з міжнародного постачання

Вартість послуг міжнародного постачання розраховується індивідуально у кожному випадку. На сайті логістичної компанії https://ubi-logistic.com.ua/ є приклади розрахунків вартості. Зателефонуйте менеджеру Ubi-Logistic прямо зараз і отримайте консультацію щодо приблизної вартості доставки.

Чому обирають саме нас

Ubi-Logistic – лідер ринку логістичних послуг. Ми працюємо не лише по Україні, а й у всьому світі. Для нас немає нездійсненних завдань, ми зможемо привезти сировину для вашої компанії з будь-якої точки світу. А найголовніше – ми доставимо його у точно обумовлені терміни. Телефонуйте, у нас є найкраща пропозиція саме для вас.

Write a CommentPin It on Pinterest

Scroll Up