fbpx
UBI Logistic
mini-logo г. Киев

г. Київ, проспект Отрадный, 95

(044) 506 14 60

Перспективи для вантажоперевезень у 2018 році

Замовити послугу

Перспективы для грузоперевозок в 2018 году

Перспективи для вантажоперевезень у 2018 році

Економічна криза, яка згодом продовжує набирати обертів, зачіпає безліч напрямків бізнесу, в тому числі і вантажоперевезення. Аналіз ринку дає право стверджувати, що вантажоперевезення в 2018 році зіткнуться з продовженням боротьби за клієнтів, зменшенням числа компаній і підвищенням якості послуг, що надаються. Зацікавилися? Тепер розберемося у всьому по порядку.

Частка аутсорсингу на ринку не зросте, велика частина вантажоперевезень буде здійснюватися транспортом комерційних організацій. Особливо це стосується ринку автоперевезень. Пов’язано це з тим, що частка малого та середнього бізнесу не зростає, а великі компанії воліють мати свій автопарк як для внутрішніх, так і для міжнародних перевезень.

Боротьба за клієнтів

Зі зниженням купівельної спроможності, клієнт буде витрачати більше часу на вибір транспортно-логістичної компанії. Вимоги до фірм збільшаться. Люди перестануть «ризикувати» і вибирати неперевірені фірми, вони частіше будуть зупинятися на компаніях зі значним досвідом роботи та позитивними відгуками клієнтів. Тому, для великих компаній, які вже зайняли свою частку ринку, втрата клієнтів не страшна. А от новачкам доведеться «попітніти», щоб завоювати прихильність покупців.

Підвищення якості послуг, що надаються

Боротьба за клієнтів спровокує підвищення якості послуг більшості компаній, так як це один з кращих способів утримати і залучити замовника. Прогнози представників галузі говорять про те, що криза і фінансові труднощі клієнтів можуть привести до перегляду прайсу на послуги багатьох компаній. Клієнт почне відмовлятися від занадто дорогих послуг, але і не «клюне» на занадто низьку вартість роботи. Це говорить про те, що прайс повинен бути максимально «компактним». Експерти рекомендують транспортним і логістичним компаніям, розширити обслуговування додатковими послугами, без зміни вартості. При цьому, фірмам, швидше за все, доведеться пожертвувати витратами на рекламу і, можливо, кількістю співробітників штату.

Зменшення числа компаній

Виходячи з двох попередніх пунктів, логічним підсумком буде зменшення кількості транспортних і логістичних компаній. По-перше, 2018 рік може бути не зовсім вдалим для початку свого бізнесу вантажоперевезень. По-друге, молоді компанії можуть не витримати конкуренцію з «титанами» ринку.

Тарифи

Проблемою вантажоперевезень буде те, що тарифи на послуги можуть підвищитися. Особливо це стосується автоперевезень. Але, не дивлячись на зростання цін, попит на цей вид транспорту не впаде. Завданням компаній залишиться максимально утримати середню вартість своїх послуг на колишньому рівні, щоб не відлякати клієнтів і не зменшити їх потік.

Підсумовуючи все вищесказане, можна зробити висновок, що 2018 рік не ознаменується поліпшенням економічної ситуації, а значить і ринку вантажоперевезень. Поки становище держави не стабілізується, транспортні та логістичні фірми будуть перебувати в якомусь стані протистояння один з одним. Будемо сподіватися, що дуже скоро справи підуть вгору і ринок вантажоперевезень перейде на новий етап розвитку.

Поделиться:

Write a CommentPin It on Pinterest

Scroll Up