fbpx
UBI Logistic
mini-logo г. Киев

г. Київ, проспект Отрадный, 95

(044) 506 14 60

Митне оформлення вантажів за вигідною ціною з UBI Logistic UKR

Замовити послугу

Митне оформлення вантажів за вигідною ціною з UBI Logistic UKR

Найважливішою складовою зовнішньоекономічної діяльності будь-якого сучасного підприємства є грамотно організовані міжнародні вантажні перевезення, що здійснюються професіоналами в сфері транспортної логістики, здатними забезпечити переміщення товарів через кордони в повній відповідності з міжнародними правилами і спеціальними регламентами.

Процедури митного оформлення міжнародних перевезень завжди повинні бути належним чином підготовлені та забезпечені всіма необхідними документами. Тому робота з митним брокером значно збільшує шанси на те, що всі аспекти оформлення вантажоперевезення будуть враховані і передбачені.

Роботи по митному оформленню включають в себе підготовку та подання документів, необхідних для здійснення експорту або імпорту, захист інтересів клієнта під час митного огляду, оцінки, сплати мита і доставки вантажу з митниці після оформлення разом з документами.

Компанія «UBI Logistic Ukr» надає саме такі послуги, здійснюючи окрім того перевезення вантажів між Європою та Україною.

Наші фахівці допоможуть визначити найбільш надійні та економічно ефективні способи використання варіантів доставки для координації консолідованих і індивідуальних вантажів. Наш митний брокер допоможе зорієнтуватися в широкому спектрі варіантів і визначити найбільш підходящі способи для забезпечення своєчасної доставки. Ми досконально знаємо митні правила, які діють в ЄС, що дозволяє істотно скоротити витрати замовників на оформлення необхідних документів при перетині кордону.

Процедура і ціна митного оформлення

Процес оформлення починається з моменту доставки товару на митницю.

Митне оформлення в Україні здійснюється митними органами, в які була подана митна декларація. Воно являє собою набір процедур, мета яких – підтвердження відповідності товарів митним вимогам і отримання дозволу на вільний обіг товарів. Це може бути тривалий процес. Швидкість і ціна митного оформлення залежить головним чином від характеру і кількості товару, комплектності та правильності документів, що подаються імпортером.

Оформлення вантажу здійснюється акредитованим брокером, який діє від імені імпортера, або самим імпортером. Після того, як документація надана, необхідні платежі зроблені, і документація перевірена, вантаж очищений і може бути переданий одержувачу.

Акредитація означає комплекс дій з метою отримання картки реєстрації, яка уповноважує суб’єкт на митне оформлення. Митне оформлення товарів, що ввозяться в Україну, може здійснюватися будь-яким митним органом, наприклад, там, де знаходиться покупець товару, або митним органом у пункті в’їзду на митному кордоні України.

Митний контроль

Всі ввезені/ввезені товари, що перетинають митний кордон України, підлягають митному і прикордонному контролю, який здійснюється митними органами з метою забезпечення дотримання митних правил і відповідних положень.

Усього є близько 80 митних переходів через кордон України, в їх число входять всі міжнародні повітряні і морські порти, залізничні та автомобільні прикордонні пункти.

Кожен митний пункт охоплює певний географічний регіон. Щоб уникнути повторних митних перевірок при перетині кордону для транспортних засобів, застосовується система TIR. Товари перевіряються і опечатуються тільки в першому митному пункті, після чого митні органи перевіряють транспортний засіб тільки після досягнення кінцевого пункту призначення.

Товари, що ввозяться на територію України, повинні пройти три основні митні процедури, перш ніж можна буде приступити до їх оформлення:

 1. митний контроль;
 2. митні формальності;
 3. оплата обов’язкових митних зборів.

Товари перебувають під митним контролем з моменту перетину ними митного кордону України до виконання всіх митних формальностей.

Основні документи для митного оформлення

Для митного оформлення в митні органи повинні бути представлені наступні документи: 

 1. митна декларація,
 2. копія ліцензії, якщо товари підлягають ліцензуванню,
 3. всі дозволи, видані державним органом, якщо товари підлягають спеціальний митний контроль з боку певного органу,
 4. декларація митної вартості,
 5. комерційні та товаросупровідні документи.

Декларування будь експортно-імпортної операції здійснюється шляхом видачі та подання до митного органу спеціальної форми – митної декларації (ТД).

Декларація є уніфікованим документом, в якому міститься опис вантажу, його ціна і митна вартість, інформація про експортера (імпортера), що є стороною договору поставки, брокера (декларанта), вантажоодержувача, митного органу, який здійснював митне оформлення, транспортні засоби, перелік всіх комерційних і товаросупровідних документів, пов’язаних з вантажем.

ТД повинна бути заповнена і підписана імпортером або його агентом. ТД не застосовується, якщо вартість товару нижче певного рівня (в даний час 100 євро), за винятком підакцизних товарів.

Якщо компанія імпортує на регулярній основі від одного і того ж постачальника на одних і тих же торгових умовах, вона може використовувати Тимчасову митну декларацію для економії часу при заповненні окремих митних форм.

ТД має реєстраційний номер, що складається з 16 символів.

Декларація митної вартості – якщо вартість імпорту перевищує 5000 євро, імпортер повинен подати митним органам декларацію митної вартості. Цей документ визначає суму належних до сплати митних зборів і податків на імпорт.

Сертифікати контролюючих органів – деякі товари підлягають контролю, перш ніж пройти митне оформлення. Наприклад, ввезення тварин контролюється видачею сертифікатів здоров’я тварин і ветеринарними перевірками; імпорт рослин контролюється видачею фітосанітарних сертифікатів та може піддаватися фітосанітарному контролю, якщо рослини знаходяться під загрозою зникнення; ввезення транспортних засобів, що містять небезпечні хімічні сполуки і речовини, підлягають екологічному огляду; ввезення дорогоцінних і напівкоштовних каменів підлягає геммологічній експертизі та ін.

Сертифікати походження і сертифікати відповідності – необхідні для деяких груп товарів, таких як фрукти, овочі, горіхи, мінеральне масло, велосипеди, автомобілі, іграшки і т. д., до того, як вони зможуть пройти через митницю і вступити у вільний обіг в Україні.

Найбільш поширені комерційні та товаросупровідні документи:

 1. договір;
 2. рахунки;
 3. пакувальні листи;
 4. сертифікати походження;
 5. квитанції про сплату митних зборів і зборів.
 6. необхідні сертифікати (відповідність; безпеку; ветеринарний; і т.д.);
 7. транспортні документи (автотранспортна накладна, авіаційна накладна, залізнична накладна, CMR тощо).

Обов’язкові митні платежі

Імпортери повинні сплатити ввізне мито, податок на додану вартість і, у разі необхідності, акцизний збір та митні збори.

Ввізне мито – ставки на кожен імпортний продукт визначаються Митним тарифом України, згідно з яким ввізне мито стягується у відсотках від вартості товару.

ПДВ – ставка 20%, що стягується з оподатковуваного обороту, який не включає ПДВ. Оподатковуваний оборот за імпортним ПДВ розраховується як митна вартість товарів, включаючи митні збори і будь-які відповідні акцизи.

Акцизний збір – Парламентом України встановлено перелік товарів, які обкладаються акцизним податком. Ставки акцизного збору становлять від 10 до 200 відсотків від заявленої митної вартості.

Митні збори – в Україні існує тільки 2 митних збори: за зберігання вантажу на митному складі і за роботу митного інспектора в неробочий час, у вихідні або офіційні державні свята.

Митні режими в Україні

Відповідно до Митного кодексу України, існує 13 митних режимів:

 1. Імпорт (IM40 або «випуск у вільний обіг»)
 2. Експорт (EK10)
 3. Транзит (TR80).
 4. Тимчасовий імпорт (IM31, ATA CARNET) / експорт (EK32).
 5. Реімпорт (IM41)
 6. Реекспорт (EK11)
 7. Митний склад (IM74).
 8. Обробка на митній території України (IM51)
 9. Обробка за межами митної території України (ЕК61)
 10. Спеціальна митна зона (IM71).
 11. Магазин безмитної торгівлі (IM72)
 12. Відмова на користь держави (IM75)
 13. Знищення або руйнування (IM76).

Класифікація товарів і митна оцінка

Товарна класифікація та митна оцінка в Україні відповідають світовим стандартам, де митна вартість визначається як сума продажної ціни, транспортних витрат, фрахту, страховки, зборів за зберігання та інших витрат, не передбачених в контрактній ціні.

Повинні бути представлені квитанції, щоб документувати ці витрати і дозволити митникам визначити належну митну вартість.

У разі відсутності квитанцій, українська митниця буде оцінювати митну вартість, використовуючи порівняльну оцінку аналогічних товарів і послуг в країні походження.

Законодавство, що застосовується і обмеження імпорту

Митний кодекс України був прийнятий 13 березня 2012 року Він кодифікував єдині митні процедури для всіх товарів, визначив елементи митних процедур і створив механізм для подачі попередньої декларації для митного оформлення для тих, хто декларує товари на регулярній основі.

У ньому визначаються основи організації та здійснення митної справи, а також регулюються соціальні, правові, економічні та організаційні аспекти діяльності митної служби.

Хоча кількість товарів, що потребують спеціальних дозволів на імпорт, значно скоротилося, велика кількість товарів все ще підлягає ліцензуванню імпорту. Існує багато інших нетарифних формальностей, в тому числі ряд технічних і фітосанітарних правил і процедур перевірки. Український уряд строго контролює і обмежує імпорт зброї, наркотиків, хімічних і небезпечних речовин, а також деяких фармацевтичних продуктів і засобів зв’язку.

Маючи в своєму розпорядженні усе необхідне обладнання для обробки вантажів «UBI Logistic Ukr» успішно працює на ринку транспортних послуг і гарантує індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Іноземні експортери, які мають намір імпортувати товари в Україну, повинні розуміти систему і можуть порахувати складним режим імпорту в Україні, особливо для недосвідчених трейдерів. Знання того, які документи необхідні для оформлення товарів, дозволяє нам в «UBI Logistic Ukr» уникнути затримок і заощадити гроші замовників.

Більшу частину товарів з Європи «UBI Logistic Ukr» транспортує автотранспортом. Але при необхідності менеджери нашої компанії розробляють економічно вигідні маршрути перевезень із залученням інших видів транспорту (повітряний, водний).

 

«UBI Logistic Ukr» пропонує розумний і раціональний ланцюжок логістичних послуг, які роблять процес перевезення вантажів максимально комфортним і вигідним для наших замовників.

Поделиться:

Write a CommentPin It on Pinterest

Scroll Up