fbpx
UBI Logistic
mini-logo г. Киев

г. Київ, проспект Отрадный, 95

(044) 506 14 60

Функціональні обов’язки митного брокера

Замовити послугу

Функціональні обов’язки митного брокера

Якщо ви хочете досягти успіху на сьогоднішньому глобальному ринку, вам потрібно оволодіти мистецтвом міжнародної торгівлі. Це мистецтво включає розуміння основ митного оформлення. Якщо ж це здається вам недосяжним, ви можете просто передати свої обов’язки митному брокеру..

Хто такий митний брокер?

Подібно експедитору або спеціалісту з логістики, митними брокерами є фізичні особи, асоціації, корпорації, діяльність яких підлягає ліцензуванню. Як клієнт, ви надаєте своєму митному брокеру повноваження діяти від вашого імені.

Обов’язки митного брокера

Що входить в обов’язки брокера? Митні брокери допомагають з документацією (як в автономному режимі, так і в режимі онлайн), правилами і положеннями конкретної країни, платежами, розрахунками мит і пов’язаними з ними податками, якщо такі є.

Вони гарантують, що ваші товари пройдуть очищення своєчасно і без труднощів.

Як фахівці в цій галузі, митні брокери допоможуть вам зорієнтуватися в морі мінливих правил і зрозуміти специфіку імпорту, пов’язану з конкретними товарами. Вони добре обізнані в усіх процедурах в’їзду, основних моментах і вимогах до оформлення товарів, класифікації, мита і податків, що стягуються з імпортованих товарів.

Митні брокери можуть виконувати свою роботу в якості партнерів експедиторів, незалежних підприємств, імпортерів, експортерів і митних брокерських фірм.

Як знайти митного брокера?

У пошуку митного брокера та додаткової інформації про імпорт можна звернутися в Асоціацію митних брокерів України. Крім цього, на ринку функціонує достатня кількість транспортно-логістичних і брокерських компаній, які надають необхідні послуги.

Вибравши компанію (або конкретну людину), перевірте її ліцензію на брокерську діяльність і присутність в реєстрі митних брокерів.

Скоротивши вибір до кількох претендентів, почитайте відгуки про роботу митного брокера, проаналізуйте, скільки задоволених клієнтів за його плечима і яким досвідом він володіє.

При правильному виборі брокера, міжнародна торгівля може стати новим витком у розвитку компанії. Головне – з усією серйозністю підійти до пошуку фахівця, здатного вам в цьому допомогти.

Поделиться:

Write a CommentPin It on Pinterest

Scroll Up