fbpx
UBI Logistic
mini-logo г. Киев

г. Київ, проспект Отрадный, 95

(044) 506 14 60

Чим займається митний брокер

Замовити послугу

Чим займається митний брокер

Митний брокер – це учасник ЗЕД, підприємство, яке виступає посередником клієнта в митному оформленні, сплаті всіх зборів і т.д. Регулює взаємовідносини клієнта і брокера договір, підписаний двома сторонами.

Оскільки митний брокер веде зовнішньоекономічну діяльність, він може виступати як експортний, так і як імпортний брокер. Але і в першому і в другому випадку, він забезпечує оперативне переміщення вантажу через кордон.

Митний брокер повинен мати ліцензію, яка дозволяє йому здійснювати свою діяльність. До 2010 року така ліцензія видавалася на 5 років. В кінці 2009 року були внесені поправки, виходячи з яких, ліцензія митного брокера видається на необмежений час.

Крім ліцензії, брокер повинен бути обізнаний у всіх законодавчих актах, правилах, пов’язаних з веденням митної діяльності. Також він повинен відслідковувати зміни в цій галузі, для того, щоб максимально оперативно і якісно виконувати свою роботу.

Перевагою буде володіння і необхідними особистісними якостями. Наприклад, митний брокер повинен вміти знаходити спільну мову з різними людьми. Під час виконання роботи йому доводиться спілкуватися з численними представниками державних органів, від яких залежить успіх проходження вантажу через митницю. Уміння комунікувати і домовлятися може допомогти брокеру уникнути багатьох зволікань і затримок.

Послуги ubi-logistic – чим займається митний брокер

Чим же все-таки займається митний брокер?

  • Декларування вантажів;
  • Сплата зборів, ПДВ, податків;
  • Митний контроль;
  • Визначення кодів ТН ЗЕД ТЗ;
  • Надання всіх необхідних документів і т.д.

Послуги митного брокера – це рішення для компаній, які хочуть якісно і оперативно проводити свою зовнішньоекономічну діяльність. Професійне ведення ЗЕД фахівцями значно знижує всі можливі ризики, які можуть виникнути в ході роботи.

Поделиться:

Write a CommentPin It on Pinterest

Scroll Up