fbpx
UBI Logistic
mini-logo г. Киев

г. Київ, проспект Отрадный, 95

(044) 506 14 60

Міжнародні вантажоперевезення

Замовити послугу

Міжнародні вантажоперевезення – популярна і затребувана послуга серед багатьох підприємств, у яких немає можливості самостійно організовувати транспортування товару.Міжнародні вантажоперевезенняСкладність полягає в тому, що потрібне попереднє оформлення документів для вільного перетину кордонів, портів і аеропортів в інших країнах. Саме тому необхідно успішно пройти митний контроль. Для цього потрібно підготувати і правильно оформити певні сертифікати, дозволи і ліцензії згідно з чинним законодавством України. Адже проблеми на кордоні стають основними причинами затримок товару, що призводить до зірваних контрактів між відправником і отримувачем.

Якщо здійснюються міжнародні вантажоперевезення вантажу, що швидко псується, особливо важливо виконати своєчасну поставку вантажу точно в заплановані сроки. Ще один важливий момент, який надає прямо впливає на стан продукції, що  транспортується – різниця в кліматичних умовах, про яку також слід пам’ятати.

Розрахувати вартість перевезення
Розрахувати вартість перевезення
Звідки

Куди

Дата завантаження

Відстань (КМ)

Перевезення
По Україні
Iмпорт
Експорт
Тип авто

Тип кузову
Тент

Реф

Суцільномет

Ваша знижка 5 %
грн. з ПДВ
євро
Для отримання ПЕРСОНАЛЬНОЇ ЗНИЖКИ введіть ваші дані


Послуги міжнародних перевезень вантажів компанією Ubi-Logistic:

 • Допомога у виборі та плануванні оптимального маршруту;
 • Послуги з перевезення вантажів різними видами транспорту, а також повний супровід вантажу від пункту «А» до пункту «Б»;
 • Міжнародні вантажні перевезення збірних вантажів;
 • Перевезення різних товарів в закордонні країни і по всій території України;
 • Допомога в оформленні страхового полісу на вигідних умовах;
 • Міжнародні вантажоперевезення «під ключ»;
 • Надання складських послуг завдяки наявності власних складів в Україні та Європі;
 • Допомога в оформленні митних документів;
 • Оформлення експортної та імпортної документації на товар;
 • Постійне інформування клієнта про точне місцезнаходження продукції в дорозі.

Ми надаємо якісний сервіс міжнародних вантажоперевезень і гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Транспортно-логістична компанія Ubi-Logistic здійснює транспортування вантажів в країни Європи, СНД і Азії. Для організації оперативної доставки наші фахівці постійно працюють над удосконаленням вже існуючих маршрутів. Географія міжнародних вантажоперевезень регулярно розширюється, завдяки поповненню клієнтської бази новими замовниками і достатньою кількістю зарубіжних партнерів.

Транспорт для міжнародних вантажоперевезень

Ми транспортуємо вантажі з допомогою наступних видів транспорту:

 • автомобілі;
 • морський транспорт;
 • літаки;
 • залізничний транспорт;
 • мультимодальні перевезення.

Транспорт для міжнародних вантажоперевезень

Від правильного вибору транспортного засобу безпосередньо залежить 50% успішно виконаного завдання. Тому в процесі підбору транспорту наші фахівці уважно вивчають і зважують всі переваги і недоліки застосування того чи іншого виду транспорту в конкретній країні.

Наприклад, в більшості європейських країн відзначають відмінно розвинену дорожню мережу, а тому тут найчастіше зустрічаються вантажні перевезення за допомогою автомобілів. У разі доставки товару з Азії, найкраще скористатися авіаційними або залізничними міжнародними вантажними перевезеннями.

Наші фахівці регулярно моніторять ситуацію в кожній країні, куди потрібно доставити товар або, навпаки, привезти продукцію в Україну. Це дозволяє вибирати найбільш зручний спосіб транспортування, що є економічно вигідним для наших клієнтів.

Міжнародні вантажоперевезення: які вантажі ми перевозимо

Великий досвід роботи компанії в сфері міжнародних вантажоперевезень дозволяє здійснювати доставку різних товарів з Європи і Азії:

 • сипуча продукція;
 • мало- і великогабаритний вантаж;
 • товари, що швидко псуються;
 • взуття, різноманітні аксесуари та одяг;
 • тендітні товари;
 • поліграфічна продукція;
 • медикаменти, медичне обладнання та інше.

Останнім часом особливо популярними стали збірні вантажі, як економний спосіб транспортувати невелику партію товару в будь-яку європейську країну або в країни Азії.

Міжнародні вантажоперевезення: які вантажі ми перевозимо

Основна перевага нашої компанії полягає в тому, що ми маємо досвід доставки будь-якого виду товарів, що дозволяє нам грамотно спланувати процес вантажоперевезення.

Послуга: міжнародні перевезення вантажів компанією Ubi-Logistic

Надання якісних послуг безпосередньо пов’язане з наявністю великого автопарку і тривалої співпраці із зарубіжними партнерами. Наші менеджери надають власну допомогу у вирішенні проблем, пов’язаних з логістикою, так як беруть на себе найважливіші питання.

Ми пропонуємо міжнародні вантажоперевезення різного рівня складності:

 • транспортування збірних вантажів за допомогою автомобільного транспорту;
 • перевезення товарів всередині конкретної країни – в Україні і за її межами;
 • здійснюємо негабаритні перевезення продукції;
 • організовуємо нерегулярні і регулярні вантажні перевезення;
 • виконуємо термінове транспортування товарів, незалежно від вказаної відстані;
 • транспортування збірних вантажів;
 • перевезення цінних вантажів, що вимагає обов’язкового супроводу.

Перед тим, як підписати договір, кожен клієнт може розповісти про свої вимоги, які обов’язково будуть враховані. Це може стосуватися побажань з приводу розробки нового маршруту, вибору конкретного транспортного засобу, термінів доставки, розташування товару в кузові та інше.

Професійна допомога досвідченої команди

Кожен сучасний бізнес будується на кооперації, а грамотно організовані міжнародні вантажні перевезення є надійною платформою для створення високоякісної кооперації. Тому компанія Ubi-Logistic особливу увагу приділяє вирішенню проблем, пов’язаних з логістикою, надійним перевезенням товарів в зазначені країни.

Головна особливість полягає в постійному контакті із замовником на всіх стадіях підготовки і виконання поставленого завдання. Це дозволяє моментально реагувати і виправляти різні форс-мажорні ситуації.

Професійна допомога досвідченої команди

Під час здійснення вантажоперевезень важливо мати достатній досвід, що дозволяє оперативно вирішувати проблеми, що виникають, уникаючи непередбачених обставин. За вирішення всіх питань відповідає команда справжніх професіоналів своєї справи:

 • менеджери;
 • диспетчери;
 • логісти;
 • механіки;
 • водії;
 • вантажники.

Але головна роль належить, безумовно, клієнтам, які обирають компанію Ubi-Logistic, довіряючи нам перевезення власної продукції. Ми не допускаємо зірваних контрактів і збитків замовників, а тому наші водії вчасно доставлять товар в будь-яку країну на європейській карті.

Наша команда звертає особливу увагу на кожну дрібницю під час планування і організації всієї поїздки. Ми враховуємо вигоду, перш за все, для наших клієнтів, виключаючи різноманітні ризики під час перевезення вантажів за кордон.

Доступна вартість на міжнародні вантажоперевезення

Міжнародні вантажні перевезення дозволяють з легкістю об’єднати велику кількість різних країн в одну загальну торговельну мережу. Для цього доцільно використовувати всі можливості сучасних транспортних засобів: починаючи з вантажних автомобілів і закінчуючи поїздами.

Демократична вартість міжнародних вантажоперевезень допоможе клієнтам з легкістю підібрати найбільш вигідне рішення для транспортування продукції. Найпопулярнішим видом транспорту прийнято вважати саме автомобільний, який є ефективним і економним в плані витрат.

Доступна вартість на міжнародні вантажоперевезення

Послуга «міжнародні перевезення вантажів» компанією Ubi-Logistic надається клієнтам на взаємовигідних умовах. Менеджери допомагають грамотно розрахувати вартість транспортування вантажу в конкретну сторону.

Використання авіатранспорту, а також морського або залізничного транспорту вимагає наявності розвиненої інфраструктури. Однак далеко не в кожній країні експлуатуються такі види транспортних засобів. Тому вантажні автомобілі вже давно вважаються популярним універсальним рішенням.

Автомобільні міжнародні вантажні перевезення

Однію з головних переваг такого виду транспорту є доступна ціна міжнародних перевезень вантажу. Крім вартості відзначають ще деякі переваги:

Швидкість доставки По оперативності перевезення товарів автомобілі знаходяться на другому місці після авіатранспорту. Що стосується ідеального співвідношення «ціна-якість», в цьому випадку автомобільний транспорт займає лідируючі позиції. За допомогою вантажних авто можна здійснювати транспортування великогабаритних товарів, швидкопсувну продукцію доцільно перевозити авіатранспортом.
Універсальність Розцінки на міжнародні автоперевезення також залежать від обраного типу авто, які розрізняють за типом кузова і класом вантажопідйомності. Тому наші фахівці враховують основні характеристики вантажу, щоб виконати грамотний підбір необхідної вантажної машини.

З огляду на зазначені терміни транспортування продукції, логісти разом з клієнтом складають найбільш короткий і оптимальний маршрут.

Сервіс міжнародних вантажоперевезень пропонує величезний автопарк

Послуга «міжнародні перевезення вантажів» компанією Ubi-Logistic дозволяє здійснювати регулярні і разові перевезення товару до країн Європи і Азії на вигідних умовах для обох сторін.

Вантажні машини дозволяють перевозити товари, які важать від 0,5 до 20 т. При виборі відповідного авто важливо враховувати габарити даної продукції, що дозволяє фахівцям підібрати конкретний тип кузова.

Сервіс міжнародних вантажоперевезень пропонує величезний автопарк

Сервіс міжнародних вантажоперевезень пропонує в оренду автомобілі з вантажопідйомністю від 1,5 до 22 тонн з різними типами кузова:

 • Авто вантажопідйомністю 1,5-2 т можуть бути доповнені спеціальними тентами, які відрізняються типами навантаження: зверху, ззаду або бічне. Деякі автомобілі укомплектовані рефрижераторами для перевезення швидкопсувних товарів, в автопарку є цільнометалеві із заднім завантаженням.
 • Машини вантажопідйомністю від 3 до 5 т з тентом або рефрижератором.
 • Вантажні автомобілі до 10 т.
 • Великогабаритні авто з вантажопідйомністю до 22 т.

Для перевезення невеликих товарів сервіс міжнародних вантажоперевезень пропонує скористатися послугою «доставка довантаження». Таким чином, можна заощадити на замовленні всього транспортного засобу і скористатися оперативним транспортуванням продукції.

Довантаження можна виконати в тому випадку, якщо транспортування конкретного виду товару повністю збігається з кінцевим пунктом доставки Вашого вантажу. Але в такому випадку важливо врахувати деякі мінуси: збільшені терміни доставки в порівнянні з вантажоперевезеннями окремим видом транспорту.

Для транспортування швидкопсувних товарів необхідно дотримуватися певного температурного режиму протягом усього часу транспортування. Тому ми пропонуємо скористатися рефрижераторами.

Послуги логістики

Така сфера, як логістика, виключає можливі помилки або недоліки під час грамотного планування майбутнього маршруту. В іншому випадку замовник втрачає вигідний для нього контракт, гроші, а, значить, – відмовляється співпрацювати з транспортною компанією. Ми завжди пам’ятаємо про можливі ризики, уникаючи подібних ситуацій.

Послуги логістики

У команді Ubi-Logistic працюють досвідчені логісти, які допоможуть спланувати маршрут з урахуванням деяких важливих критеріїв:

 • Розміри продукції, що транспортується..
 • Кінцевий пункт доставки.
 • Специфіка вантажу.
 • Підбір транспорту.

Від правильно складеного маршруту залежить одразу кілька факторів: транспортні витрати і час перевезення продукції з однієї країни в іншу.

Ми виділили основні причини скористатися міжнародними вантажоперевезеннями компанії Ubi-Logistic:

 1. Клієнт отримує грамотно складений маршрут, а також правильно підібраний транспортний засіб з урахуванням основних побажань замовника.
 2. Розцінки на міжнародні автоперевезення ретельно розраховуються з урахуванням кінцевого пункту доставки товару.
 3. Протягом всього маршруту клієнт зможе отримувати інформацію про місце перебування своєї продукції.

Це дозволить замовнику бути впевненим в цілісності й схоронності вантажу, не хвилюючись за терміни доставки.

Транспортування товару в європейські країни

Вантажні перевезення в країни Європи здійснюються регулярно і в різних обсягах. Наша компанія підтримує співпрацю з підприємствами, які займаються поставками готової продукції або сировини із зарубіжжя. Адже перевезення товарів в даному напрямку вважається досить популярною галуззю, що швидко розвивається.

Серед основних причин скористатися міжнародними вантажоперевезеннями компанії Ubi-Logistic є грамотний підхід до поставленого завдання. Таким чином, клієнт може скористатися послугами експедитора, охорони, логіста, замовити розміщення вантажу на нашому складі.

Причини скористатися міжнародними вантажоперевезеннями компанії Ubi-Logistic  

Ми виключаємо всі можливі ризики. Продумана схема співпраці з нашою компанією допомагає уникнути фінансових збитків для замовників у вигляді простою вантажу на кордоні або його пошкодження в дорозі.

Підготовка необхідних сертифікатів і ліцензій. Ми відповідаємо за безпеку вантажоперевезень з юридичної точки зору.

Враховуємо міжнародні правила вантажоперевезень. Наші фахівці ретельно вивчають всі правила і нововведення в правилах перевезення товарів до країн Азії та Європи.

Гарантія цілісності та збереження товарів. Професіоналізм і досвід наших фахівців виключає можливі ризики і проблеми в процесі транспортування продукції.

Швидкість доставки. Оперативність перевезення залежить від грамотно підібраного транспортного засобу і обраного виду транспорту.

Ціна міжнародних перевезень вантажу. Ми завжди працюємо за принципом співвідношення ціни і якості, надаючи взаємовигідні послуги.

Індивідуальний підхід. Проводимо постійні консультації, надаємо необхідну допомогу для своїх клієнтів на всіх етапах організації вантажоперевезень.

Репутація. Ми турбуємося про власну репутацію, надаючи виключно якісні послуги. Адже наша основна мета – це тривале співробітництво.

Компанія Ubi-Logistic активно працює над постійним розширенням власної клієнтської бази, прислухаючись до побажань замовників.

Складнощі самостійної перевезення вантажу

Підприємства, які виходять на міжнародний ринок, вважаються досить великими компаніями. Для регулярних вантажоперевезень всередині країни такі підприємства часто користуються послугами власного автопарку. Якщо мова йде про міжнародні перевезення продукції, тоді витрати помітно збільшуються.

В такому випадку виникає гостра необхідність в:

 • Кваліфікованих фахівцях, які мають досвід, стаж водіння, а також посвідчення міжнародного зразка. Крім того, потрібно оплачувати відрядження та інші призначені надбавки.
 • Купівлі необхідних транспортних засобів, які відповідають стандартам іноземних держав. Особливо це стосується вантажоперевезень в Європу. У країнах ЄС до технічного стану автомобілів пред’являються досить високі вимоги.
 • Оформленні пакета документів. Такі документи дозволяють транспортну діяльність на території інших країн на законних підставах.
 • Додатковому навчанні співробітників. Необхідно ознайомитися з законами, що діють в кожній країні: починаючи з ПДР і закінчуючи національними особливостями.

Тому причин скористатися міжнародними вантажоперевезеннями компанії Ubi-Logistic більш ніж достатньо. При підписанні договору про співпрацю підприємець знімає з себе відповідальність за організацію транспортування товарів на далекі відстані.

Від чого залежить ціна міжнародних перевезень вантажу

На формування цінової політики впливає відразу кілька факторів:

 • певний вид транспорту;
 • обсяг перевезених товарів;
 • відстань;
 • терміни вантажоперевезення;
 • додаткові побажання клієнта.

Для отримання приблизної вартості клієнту необхідно вказати бажаний маршрут і визначитися з іншими не менш важливими питаннями. Таким чином, розраховується попередня ціна міжнародних перевезень вантажу, яка в подальшому може змінитися в меншу або більшу сторону (з урахуванням індивідуальних побажань клієнта).

Звернутися за допомогою в компанію Ubi-Logistic можна за вказаними номерами телефону або залишити заявку на сайті – наші менеджери з Вами обов’язково зв’яжуться.Pin It on Pinterest

Scroll Up